Arkady Wrocławskie

Salon sieci obuwniczej CCC w Arkadach Wrocławskich we Wrocławiu przeszedł metamorfozę. Przygotowano nową aranżację salonu i powiększono powierzchnię handlową sklepu.

Sklep CCC na pierwszym piętrze Arkad Wrocławskich liczy obecnie 681 mkw. Powiększenie powierzchni umożliwiło wzbogacenie oferty CCC o dodatkowe obuwie, torebki i akcesoria.

– Nowa aranżacja sklepu CCC w Arkadach Wrocławskich jest bardzo trafiona. Klienci mają obecnie dużą swobodę w dokonywaniu zakupów i jeszcze większy wybór asortymentu – mówi Katarzyna Dudek z Działu Komercjalizacji Arkad Wrocławskich.

CCC jest liderem polskiego rynku w sprzedaży detalicznej obuwia i jego największym producentem w Polsce. Bogatą ofertę modnego obuwia w atrakcyjnych cenach CCC kieruje do kobiet i mężczyzn oraz młodzieży i dzieci w każdej grupie wiekowej. CCC działa zgodnie z zasadą „house of brands”, polegającą na sprzedaży wielu marek obuwia pod jednym dachem. Największą popularnością w CCC cieszy się obuwie skórzane marki Lasocki. Oprócz szerokiej gamy obuwia w salonach CCC dostępne są także torebki i akcesoria.

CCC w latach 2014–2015 planuje wydać około 200 mln zł na inwestycje związane z otwarciem nowych sklepów. W planach jest otwarcie kilkadziesiąt sklepów własnych na rynku polskim i zagranicznym. Łącznie powierzchnia handlowa CCC w 2014 roku urośnie o 75 tys.

CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w centrum Wrocławia. Na trzech poziomach galerii znajduję się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1,1 tys. miejsc parkingowych. W Arkadach znajduje się też centrum rekreacyjne „Fitness Academy” oraz 10-salowe Multikino.