Kolekcja Taranko

Sadyba Best Mall, centrum handlowe położone na warszawskiej Sadybie, poszerzyło swoją ofertę handlową dla kobiet o markę modową Taranko.

Nowy salon Taranko w Sadyba Best Mall będzie 5. sklepem sieci w stolicy. Pozostałe znajdują się w CH Targówek, CH King Cross Praga, CH Wileńska i CH Arkadia.

Taranko to istniejąca od 1987 roku polska marka odzieżowa, szyjąca ubrania dla kobiet poszukujących eleganckich i oryginalnych kolekcji. W ofercie Taranko co sezon pojawia się szeroki wybór sukienek, spódnic, bluzek, sweterków, spodni, płaszczy i kompletów w rozmiarach 34–42. Kolekcje uzupełniają szale, paski, torebki oraz różnorodna biżuteria.

Obecnie sieć salonów Taranko tworzy prawie 40 salonów w całej Polsce. Taranko sp. z o.o prowadzi salony własne, franczyzowe oraz outletowe. Średnia powierzchnia sklepów otwieranych przez spółkę to 100–120 mkw.

Centrum Handlowe Sadyba Best Mall zlokalizowane jest w warszawskiej dzielnicy Sadyba, przy ulicy Powsińskiej prowadzącej do Wilanowa, Powsina i dalej do Konstancina-Jeziornej.

Sadyba Best Mall oferuje 90 sklepów i 980 miejsc parkingowych. Powierzchnia handlowa obiektu to blisko 23 tys. mkw. Obiekt rocznie odwiedza ponad 7 mln osób. Sadyba Best Mall jest zarządzana przez Klepierre Management Polska sp. z o.o.

Sadyba Best Mall poza sklepami i punktami usługowymi posiada w swojej ofercie m.in.: rozrywkę w formie kina Cinema City, kino trójwymiarowe Imax. Operatorem spożywczym w centrum jest supermarket Carrefour. Strefę gastronomiczną w obiekcie tworzy kilkunastu najemców (m.in. McDonald’s, Subway, Grycan, Sphinx, Coffeeheaven, Skok na Sok).