Dostawy jednodniowe

X-press Couriers wprowadza usługę umożliwiającą realizację dostaw w dniu złożenia zamówienia. To pierwsza tego typu oferta firmy kurierskiej w Polsce  – mówi Jakub Nowak, dyrektor sprzedaży i marketingu X-press Couriers.

Usługa SameDay powstała z myślą o polskim rynku e-commerce, i będzie dostępna dla klientów, którzy złożą zamówienie do godz. 16 w każdym dniu roboczym. Rozwiązanie ma przyciągnąć klientów nie tylko rekordową szybkością dostawy, ale także ceną. X-press Couriers chce zaproponować odbiorcom nowej oferty cennik nieodbiegający od dostawy standardowej (1-3 dni).

„Dla sklepów internetowych i brokerów usług kurierskich to niepowtarzalna okazja, aby prześcignąć konkurentów rynkowych i włączyć do swojej oferty opcję, którą z powodzeniem rozwijają takie światowe potęgi rynku e-commerce jak Google, Amazon oraz eBay” – uważa firma.

xpress couriers sameday dostawa tego samego dnia
Usługa będzie dostępna dla klientów, którzy złożą zamówienie do godz. 16. w dniu roboczym

Na razie przewoźnik ograniczy się do obsługi adresów w ośmiu miastach – w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Gdańsku i Szczecinie. Do realizacji dostaw tego samego dnia firma będzie wykorzystywała różne środki transportu, nie tylko samochody dostawcze, ale również rowery.

X-press Couriers wywodzi się z założonej w 1996 roku firmy kurierskiej X-press Bikers, i dziś oferuje zarówno przesyłki miejskie, krajowe, jak i międzynarodowych.

„Jako jedni z pierwszych wykorzystaliśmy przewagę, jaką w zakorkowanej stolicy daje sprawna sieć kurierów rowerowych. Stworzyliśmy ten segment rynku w Warszawie i do dzisiaj utrzymujemy status jednego z jego liderów” – tłumaczy X-press Couriers. 

Firma, która obecnie funkcjonuje w oparciu o model franczyzy, prowadzi w dużych miastach butiki pocztowe pod marką X-Store.

Usługa SameDay będzie oferowana niezależnie lub jako część pakietu usług obejmującego pełen łańcuch obsługi klientów e-commerce.

xpress couriers sameday dostawa tego samego dnia