Katarzyna Michnikowska
Katarzyna Michnikowska

Katarzyna Michnikowska objęła stanowisko Senior Analyst Research and Consultancy Services w firmie Colliers International. Michnikowska wcześniej pracowała w firmie Cushman & Wakefield jako starszy konsultant działu wycen i doradztwa.

Do warszawskiego biura Cushman & Wakefield dołączyła we wrześniu 1998 roku. Ma siedemnastoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Pracując w Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych, brała udział w pracach ustawodawczych dotyczących rynku nieruchomości w Polsce.

Katarzyna Michnikowska ukończyła Wyższą Szkołę Gospodarowania Nieruchomościami. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Biznesu i Administracji w Warszawie.

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada sieć 482 biur w 62 krajach zatrudniającą ponad 13,5 tys. pracowników. Jako część spółki giełdowej FirstService Corporation Colliers oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości.

Colliers doradza najemcom komercyjnym, właścicielom nieruchomości oraz inwestorom. Zajmuje się pośrednictwem w zakresie wynajmu, sprzedaży i zarządzania nieruchomościami, a także nadzorem budowlanym, wyceną oraz badaniami rynku. Colliers International w Polsce działa od 1997 roku i ma biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie i Gdańsku, w których łącznie zatrudnia ponad 200 specjalistów.