Kolekcja Kubenz

Pierwszy w województwie świętokrzyskim salon marki Kubenz zostanie otwarty w najbliższych dniach w Galerii Korona w Kielcach. Zajmie on lokal o powierzchni 90 mkw. na poziomie 0. Nowy najemca znajdzie się w na tym poziomie w otoczeniu marek m.in. Vistula, Bytom czy Lavard.

Marka Kubenz powstała z inspiracji włoskim stylem i niemiecką jakością. Oferuje męską odzież wizytową i casualową. W asortymencie salonu Kubenz znajdą się: garnitury, kurtki, marynarki, spodnie, swetry, koszule, obuwie oraz męskie akcesoria.

– Znaczący wzrost odwiedzalności oraz obrotów najemców w tym samym porównywalnym do ubiegłego roku okresie pokazuje, że Galeria Korona jest miejscem coraz chętniej odwiedzanym przez mieszkańców naszego województwa. Stale rosnąca liczba odwiedzin, która miesięcznie wynosi blisko 600 tys., to efekt ciągłych działań w kierunku tworzenia miejsca skupiającego najlepsze marki, a także wydarzeń kulturalnych, modowych i rozrywkowych odbywających się na jej terenie i cieszących się dużą popularnością. Bardzo dobre wyniki przyciągają stale nowych najemców – mówi Tomasz Jopkiewicz z Libra Project, odpowiedzialnej za komercjalizacje Galerii Korona.

W Galerii Korona Kielce wśród najemców znajdują się także inne marki: Zara, Zara Home, Stradivarius, Massimo Dutti, Bershka, Pull&Bear, Oysho, H&M, Grupa LPP, Royal Collection, Intersport, Piotr i Paweł, Multikino, Jatomi Pure Fitness – Platinum, Squash, Tommy Hilfiger, Mexx, Stefanel, Caterina, Hera, Orsay, Camaieu, Monnari, Carry, Solar, Vistula, Bytom, Lavard, Diverse, Douglas, Bagatt, Ecco, Ryłko, Badura, Wojas, Sephora, Rossmann, Super-Pharm, Smyk Mega Store, Avans, CCC, Deichmann i wiele innych.