Galeria Rumia
Galeria Rumia

Firma Upside Property Management poinformowała o nowych podpisanych umowach na lokale w Galerii Rumia. W związku z trwającą rekomercjalizacją obiektu do grona najemców galerii dołączy sklep Jysk.

Nowy najemca zajmie lokal o powierzchni 961 mkw., a otwarcie sklepu planowane jest jeszcze na pierwsze półrocze. W salonie Jysk klienci znajdą wyposażenie wnętrz oraz meble i materace, z których znana jest marka.

Niemal w tym samym czasie planowane jest otwarcie sklepu znanej niemieckiej sieci dyskontowej – KiK. Nowy sklep w Galerii Rumia zajmie powierzchnię 430 mkw. Sklepy KiK oferują zarówno odzież damską, męską i dziecięcą, jak również dodatki, biżuterię oraz zabawki i tekstylia domowe.

Zarządca Galerii Rumia informuje, że w negocjacjach są kolejne umowy z przedstawicielami wielu branż. Sytuacja Galerii Rumia ulega zdecydowanemu przedefiniowaniu, o czym świadczyć może wzrost obrotów takich marek, jak Reserved.

Galeria Rumia leży przy głównej trasie przejazdowej z Trójmiasta na Pomorze Zachodnie, blisko stacji SKM. Galeria Rumia ma ponad 40 tys. mkw. powierzchni całkowitej i oferuje klientom 460 miejsc parkingowych. W obiekcie znajdują się trzy poziomy handlowe. Do głównych najemców należą: Delima, C&A, Reserved, Multikino, Cubus, Cropp Town, Pepco, Rossmann i CCC.

Firma Upside Property została założona przez Karola Kalickiego – inwestora i zarządzającego działającego na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce od 1998 roku. Firma zarządza portfelem nieruchomości własnych, a dzięki wieloletnim relacjom partnerskim – także inwestycjami z udziałem inwestorów zewnętrznych.