CH Plaza Rzeszów
CH Plaza Rzeszów

Centrum Handlowe Plaza Rzeszów jako pierwsze w Polsce podpisało umowę najmu z nową marką klubów fitness — CityFit. Klub ruszy w maju 2014 roku.

CityFit w CH Plaza Rzeszów znajdować się będzie na pierwszym piętrze centrum i zajmie powierzchnię ponad 1,5 tys. mkw. CityFit to nowa marka fitness na polskim rynku, planująca ekspansję w całym kraju.

Klub, który zostanie otwarty w Rzeszowie w połowie maja, będzie pierwszą lokalizacją CityFit w Polsce. Kolejne planowane na ten rok mają powstać m.in. w Wałbrzychu i największych miastach w Polsce – Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie czy Gdańsku. CityFit w CH Plaza Rzeszów wyróżniać będzie widok z panoramą Rzeszowa oraz wygodny dostęp dla klientów dzięki dużemu parkingowi. Klub czynny będzie całą dobę 7 dni w tygodniu. City Fit zaproponuje swoim klientom nowy koncept w tym segmencie rynku. Marka została stworzona specjalnie dla polskiego rynku, wprowadzając low-costowy koncept, który jest znany m.in. w Wielkiej Brytanii, gdzie jest najszybciej rosnącym segmentem rynku health & fitness.

– Rzeszowski CityFit będzie jednym z najnowocześniejszych klubów nie tylko w Podkarpackiem, ale także w całej Polsce. Chcemy zaoferować mieszkańcom najwyższą jakość urządzeń i usług, zachowując przy tym dostępność cenową oraz elastyczność oferty. Jestem przekonany, że dzięki tym zaletom oraz bardzo dobrej lokalizacji CityFit stanie się klubem pierwszego wyboru dla mieszkańców Rzeszowa i okolic – mówi Nicholas Moses, prezes CityFit.

Otwarcie CityFit to jeden z ważniejszych elementów trwającej od połowy 2013 roku rekomercjalizacji CH Plaza Rzeszów.

– Podpisaliśmy już umowę z klubem, teraz przygotowujemy się do otwarcia. Jest to doskonała wiadomość zarówno dla nas jako centrum, jak i dla naszych klientów. Nowy klub fitness jest doskonałym uzupełnieniem naszej bogatej oferty. W ciągu niespełna roku pozyskaliśmy wielu nowych klientów i rozwinęliśmy współpracę z kluczowymi najemcami. Podpisana umowa cieszy nas tym bardziej, że rzeszowska Plaza będzie pierwszą lokalizacją w Polsce, w której powstanie klub CityFit – tłumaczy Oktawiusz Wolnicki, dyrektor CH Plaza Rzeszów.

Plaza Rzeszów to dwupoziomowe centrum handlowe z ponad 70 lokalami handlowymi i punktami usługowymi. Centrum oferuje prawie 1,4 tys. miejsc parkingowych. Zarządcą obiektu jest Keen Property Management.