Na 6 marca 2014 roku zaplanowano otwarcie sklepu TK Maxx w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Toruń Plaza w Toruniu. Jest to pierwszy salon sieci TK Maxx w tym mieście.

Dwupoziomowy sklep zajmuje ponad 2,7 tys. mkw. powierzchni, co stanowi ok. 7 proc. GLA otwartego w 2011 roku obiektu, i usytuowany jest w centralnej części galerii.

– Otwarcie TK Maxx to wielkie wydarzenie dla naszego centrum oraz torunian. Jesteśmy bardzo dumni, że udało nam się nawiązać współpracę z tak  dużą międzynarodową marką. Jest to dla nas ogromny sukces. Dodam, że poza  wieloma osiągnięciami na polu komercjalizacji centrum doceniane jest także przez władze miasta, czego przejawem jest  tytuł Obiekt Roku – nagroda przyznawana przez jury w składzie:  wiceprezydent Zbigniew Rasielewski, architekt miejski Adam Popielewski i miejski konserwator zabytków Mirosława Romaniszyn, a także przedstawiciele organizacji zrzeszających architektów i inżynierów budownictwa, i wręczana przez prezydenta miasta – pana Michała Zaleskiego  – mówi Katarzyna Hołod, dyrektor Centrum Handlowo-Rozrywkowego Toruń Plaza.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń Plaza istnieje od listopada 2011 roku. Jego powierzchnia GLA to ok. 40 tys. mkw. Na zmotoryzowanych czeka 1,1 tys. miejsc parkingowych. W Toruń Plaza znajdują się sklepy polskich i zagranicznych marek, takich jak: Zara, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Massimo Dutti, Gino Rossi, Prima Moda, Simple, Tally Weijl, TK Maxx, Promod, New Yorker, Reserved, Cropp Town, House, Ecco, Home&You, H&M, Kappahl, Camaieu, Orsay, Rossmann, Douglas i wiele innych. Ponadto do dyspozycji klientów centrum pozostawia liczne kawiarnie i restauracje. Toruń Plaza to także część rozrywkowa, a po godzinach jego klienci mogą skorzystać z oferty klubu Pure Jatomi, centrum rozrywki Fantasy Park oraz multipleksiu Cinema City z 8 salami kinowymi.

Plaza Centers jest wystawcą Shopping Center Forum 2014 Fall Edition. Firma zaprezentuje swoje projekty na stoisku 3.3. Więcej szczegółów na temat Shopping Center Forum 2014 Fall Edition znajduje się TUTAJ.