Galeria Słupsk intensywnie pracuje nad wzmocnieniem oferty, co zdaniem zarządcy już doceniają nie tylko klienci poprzez zwiększoną odwiedzalność centrum, ale również najemcy. Do grona najemców dołączyły dwa nowe sklepy.

Na poziomie -1 Galerii Słupsk otwarto sklep E-Papierosy oferujący papierosy elektroniczne, liquidy oraz liczne akcesoria dodatkowe. Najemca zajął lokal o łącznej powierzchni ok. 19 mkw.

Z kolei na poziomie +1 w słupskiej galerii otwarto salon firmy Soldo, która od 10 lat funkcjonuje w branży odzieżowej. Sklep zajął powierzchnię 98 mkw. i można w nim znaleźć szeroki wybór odzieży oraz dodatków dla kobiet w różnym wieku.

Znajdujaca się w centrum miasta Galeria Słupsk o powierzchni całkowitej 36 tys. mkw. zapewnia swoim klientom sklepy na trzech poziomach handlowych oraz dwupoziomowy parking. W galerii znajdują się sklepy popularnych marek – m.in. Reserved, Cropp, Mohito, House, Empik, C&A, RTV Euro AGD, Home&You, Pepco. Operatorem spożywczym w obiekcie są delikatesy Delima.

Jak już informowaliśmy, Grupa Upside Property odkupiła portfel nieruchomości komercyjnych w Polsce, w tym Galerię Słupsk od Polimeni International. Upside Property zostało założone przez Karola Kalickiego – inwestora i zarządzającego działającego na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce od 1998 roku. Firma zarządza portfelem nieruchomości własnych, a dzięki wieloletnim relacjom partnerskim – także inwestycjami z udziałem inwestorów zewnętrznych.