Restauracja North Fish

North Food Polska, do której należy sieć restauracji North Fish oferujących dania rybne, zapowiada otwarcia nowych lokali w najbliższym czasie. Wszystkie lokale znajdą się w centrach handlowych.

– Na przełomie marca i kwietnia bieżącego roku otworzymy 3 kolejne restauracje sieci. Dwa lokale znajdą się w stolicy i zostaną zlokalizowane w Centrum Handlowym Blue City oraz Centrum Handlowym Sadyba Best Mall. Otworzymy także nowy lokal w Kaliszu. Znajdzie się on w niebawem otwieranej Galerii Amber – mówi w rozmowie z Retailnet Piotr Pękala z firmy North Food Polska SA.

Jak ustaliła redakcja Retailnet, w najbliższych miesiącach zostanie otwarta także pierwsza restauracja sieci North Fish poza galerią handlową przy ulicy Nowy Świat w Warszawie.

Marka North Fish jest obecna na polskim rynku od 2002 roku. Po 11 latach rozwoju utrzymuje pozycję lidera w sprzedaży ryb i owoców morza. North Fish swoją przewagę rynkową buduje na formacie opartym o zasadę świeżości potraw. Działając w największym segmencie gastronomicznym – casual fast food – dostarcza klientom dania po przystępnej cenie. Dania komponowane są na oczach klienta.

Obecnie pod szyldem North Fish funkcjonuje 35 lokali zlokalizowanych w centrach oraz galeriach handlowych w największych miastach Polski. Lokale pod szyldem sieci znajdują się m.in. w Warszawie, Kielcach, Białymstoku, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Lublinie, Koszalinie czy Wrocławiu. Firma North Food otwiera lokale o powierzchni od 50 mkw. do 70 mkw.