Salon Organique, Galeria Bronowice

Z początkiem marca 2014 roku oferta handlowa Galerii Bronowice, najnowszego krakowskiego centrum handlowego, wzbogaciła się o kolejnego najemcę. W lokalu o pow. 43 mkw. rozpoczął działalność sklep Organique, oferujący naturalne kosmetyki.

Salon Organique, nowe miejsce na mapie Galerii Bronowice, usytuowany jest na parterze nieopodal głównego wejścia do budynku. Proponuje naturalne, przyjazne środowisku kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy, które powstają w fabryce firmy.

Salon Organique jest jednym z kilkunastu sklepów, które – już po otwarciu Galerii Bronowice – dołączyły do grona jej najemców. W ostatnim czasie pojawiły się tu także m.in.: Ziaja dla Ciebie, Przeróbki Krawieckie, Produkty Benedyktyńskie, Bartek, Sizeer, Monnari i Butik I Like.

– Dokładamy wszelkich starań, aby oferta naszego centrum stale się powiększała, odpowiadając jak najszerszemu gronu kupujących. Dążymy do tego, aby pojawiali się u nas ci wszyscy, którzy w galerii szukają zarówno oferty handlowej, jak i rozrywki, dostosowanej do każdej grupy docelowej, klienta wartościowego, otwartego na nowinki – mówi Iwona Sitko, dyrektor Galerii Bronowice. – A już wkrótce czekają nas kolejne – dodaje.

Galeria Bronowice to kompleks handlowo-usługowo-rozrywkowy o powierzchni użytkowej wynoszącej 60 tys. mkw. Obiekt jest usytuowany w północnej części Krakowa. Oferta Galerii Bronowice to 150 sklepów (docelowo), kawiarni i restauracji. Klienci mogą też skorzystać z nowej propozycji, nieobecnej w innych galeriach handlowych miasta, związanej ze sztuką i rozrywką.

Inwestorem obiektu jest Auchan Polska sp. z o.o. Oddział Immochan w Piasecznie. Galeria Bronowice została otwarta 30 listopada 2013 roku;  w pierwszy weekend po otwarciu odwiedziło ją ponad 90 tys. osób.