Agnieszka Winkler, starszy specjalista w Dziale Doradztwa i Rozwoju Projektów Inwestycyjnych (DAS), Colliers

Firma Colliers International, doradca na rynku nieruchomości komercyjnych, poinformowała o awansach w Dziale Doradztwa i Rozwoju Projektów Inwestycyjnych.

Agnieszka Winkler awansowała na stanowisko starszy specjalista w Dziale Doradztwa i Rozwoju Projektów Inwestycyjnych (DAS). Do głównych zadań Agnieszki Winkler będzie należało opracowywanie analiz i raportów doradczych dotyczących nieruchomości handlowych, preferencji klientów i rozwoju sieci handlowych.

Agnieszka Winkler pracuje w Colliers International od 2011 roku. Na początku zajmowała się sektorem nieruchomości komercyjnych w Dziale Doradztwa i Badań Rynku. Jest absolwentką zarządzania ze specjalnością rynek nieruchomości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończyła także studia podyplomowe z zakresu rewitalizacji w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach.

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Jako część spółki giełdowej FirstService Corporation Colliers oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. Colliers doradza najemcom komercyjnym, właścicielom nieruchomości oraz inwestorom. Zajmuje się pośrednictwem w zakresie wynajmu, sprzedaży i zarządzania nieruchomościami, a także nadzorem budowlanym, wyceną oraz badaniami rynku.

Colliers International w Polsce działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu,  Szczecinie i Gdańsku, w których łącznie zatrudnia ponad 200 specjalistów.