Firma Ochnik, oferująca odzież i galanterię skórzaną, jeszcze w marcu planuje kilka otwarć salonów na terenie centrów handlowych w naszym kraju.

– W marcu otworzymy 4 kolejne salony sieci Ochnik: w Koninie, Kaliszu, Lublinie oraz w Siedlcach – mówi w rozmowie z Retailnet Monika Gajewska-Makulec z firmy Ochnik.

Jak już informowaliśmy, firma zdecydowała się na wprowadzenie do regularnej sprzedaży skórzanego obuwia. Asortyment ten jest dostępny w coraz większej liczbie sklepów w Polsce.

– Obuwie Ochnik jest już dostępne w 12 sklepach stacjonarnych: w CH Arkadia w Warszawie, Galerii Krakowskiej, CH Millenium Hall w Rzeszowie, CH Magnolia Park we Wrocławiu, CH Galaxy w Szczecinie, Starym Browarze w Poznaniu, CH Silesia City Center w Katowicach, CH Atrium Koszalin, CH Plaza Lublin, Galerii Bonarka w Krakowie, CH Plaza Poznań, CH Sfera w Bielsku-Białej. Obuwie dostępne jest także w sklepie internetowym – dodaje Monika Gajewska-Makulec.

Ochnik sp. z o.o. to polska firma produkująca odzież i galanterię skórzaną oraz dodatki. Ochnik posiada sieć salonów firmowych zlokalizowanych w najbardziej prestiżowych centrach handlowych w Polsce, prowadzi również sprzedaż za pośrednictwem internetu (www.sklep.ochnik.com) i Działu Sprzedaży B2B, oferującego produkty klientom korporacyjnym oraz instytucjonalnym. Firma powstała w 1989 roku, a jej siedziba znajduje się w Garwolinie. Otwierane przez Ochnik sklepy firmowe mają powierzchnię od 60 mkw. do 100 mkw. Obecnie na rynku działa 71 sklepów sieci Ochnik.