Galeria Korona Kielce
Galeria Korona Kielce

O 30 proc. wzrosła w minionym roku liczba odwiedzin Galerii Korona Kielce w porównaniu z pierwszym rokiem działalności. Imponujący wynik przełożył się również na 25-proc. wzrost obrotów najemców, który potwierdza, że otwarta 2 lata temu Galeria Korona Kielce cieszy się wśród mieszkańców województwa świętokrzyskiego coraz większą popularnością.

– Uzyskane wyniki pokazują, że Galeria Korona jest miejscem coraz chętniej odwiedzanym przez mieszkańców naszego województwa. Stale rosnąca liczba odwiedzin, która miesięcznie wynosi ponad 500 tys., to efekt ciągłych działań w kierunku tworzenia miejsca skupiającego najlepsze marki, a także wydarzeń kulturalnych, modowych i rozrywkowych odbywających się na jej terenie i cieszących się dużą popularnością. Bardzo dobre wyniki przyciągają stale nowych najemców. Do ich grona w ubiegłym roku dołączyły takie sklepy, jak Giacomo Conti, Pepco, a ostatnio Szachownica – mówi Michał Góźdź, manager ds. marketingu Galerii Korona Kielce.

Anna Toporek, kierownik sklepu Mexx, miniony rok w Galerii Korona ocenia bardzo dobrze.

– Wzrost liczby odwiedzin jest mocno odczuwalny w wynikach sprzedaży. Marka Mexx zyskuje zaufanie klientów, którzy doceniają wysoką jakość naszych produktów, ich różnorodność, a także poziom obsługi oferowany przez naszych pracowników. Już lokalizacja sklepu w Galerii Korona to sygnał świadczący o wysokim poziomie marki, gdyż miejsce to skupia tylko najlepsze brandy – mówi.

Otwarta w 2012 roku Galeria Korona Kielce oferuje 150 lokali handlowo-usługowych, w których swoje sklepy mają takie marki, jak m.in. Ette Lou, Solar, Monnari i Stefanel, a także 17 lokali gastronomicznych, Multikino, Klub Squash, fitness Pure Platinum. Happy Land. Galeria Korona Kielce to również miejsce rozrywki, gdzie regularnie organizowane są koncerty, pokazy mody, prezentacje i wystawy.