Galeria Jastrzębie
Galeria Jastrzębie

Julia Ladies Fashion Wear to nowy najemca, który doczekał się wolnej powierzchni w 100 proc. skomercjalizowanej Galerii Jastrzębie należącej do portfolio firmy Upside Property Management.

Jak informuje zarządca, do otwarcia sklepu dojdzie już w marcu bieżącego roku. Julia Ladies zajmie 36 mkw. powierzchni najmu. Salon nowego najemcy znajdzie się na poziomie 0, a w swojej ofercie skoncentruje się na odzieży i akcesoriach dedykowanym dojrzałym kobietom.

– Galeria Jastrzębie zalicza się do obiektów handlowych, w których na wolny punkt czekają zainteresowani handlowcy. Dzieje się tak za sprawą wysokiego poziomu footfallu oraz sprawnego zarządzania obiektem – informują przedstawiciele zarządcy.

Galeria Jastrzębie to centrum handlowe zlokalizowane w środku miasta. Trzy poziomy handlowe oferują lokale popularnych najemców. Centrum posiada strefę restauracyjną i dwupoziomowy parking z ok. 150 miejscami postojowymi. Powierzchnia całkowita galerii wynosi ok. 17 tys. mkw. Centrum handlowe oferuje około 50 sklepów. Najemcami obiektu są m.in.: Delima, Drogeria Natura, Diverse, Cropp, Gatta, House, Mohito, Sinsay, Wojas, Hi Mountain, Media Expert, Reserved, CCC, Deichmann, Altero, Avans, Grycan, Home & You,  Vision Express, Apart.

Firma Upside Property została założona przez Karola Kalickiego – inwestora i zarządzającego działającego na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce od 1998 roku. Firma zarządza portfelem nieruchomości własnych, a dzięki wieloletnim relacjom partnerskim – także inwestycjami z udziałem inwestorów zewnętrznych. Poza Galerią Jastrzębie do firmy należą także Galeria Słupsk i Galeria Rumia.