Centrum Eurovea

Eurovea jest wielofunkcyjnym obiektem handlowo-rozrywkowym w Bratysławie. Istniejące od 2010 roku centrum przyciągnęło także polskich najemców.

– Pierwsza część kompleksu Eurovea została ukończona w marcu 2010 roku i składała się z 60 tys. mkw. powierzchni handlowo-usługowej z częścią rozrywki i relaksu. Do dyspozycji klientów jest 180 sklepów  z największymi na rynku słowackim salonami Marks and Spencer, H&M i Billa oraz 9-ekranowym kinem – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Olga Hammer, Marketing&PR Manager, Eurovea Shopping Center.

Wśród najemców obiektu znajdują się również takie marki, jak: P&C, Sportsdirect, Desigual, Koton, Next and Mango. Eurovea może się pochwalić także największą na Słowacji liczbą marek premium: Pinko, Armani Jeans, Guess by Marciano, Baldinini, Marina Rinaldi, Penny Black, Gerry Weber, Gant, Luisa Spagnoli, Karen Millen, Tag Heuer, Cerutti, Hackett London and Ralph Lauren.

Centrum Eurovea
Centrum Eurovea

– W ofercie Centrum Eurovea mamy także polskie marki, jak np. należące do grupy LPP brandy: Reserved, House and Cropp Town. Aktualnie negocjujemy warunki umowy dla Mohito, która jest nową marką na słowackim rynku. Swoje sklepy w centrum Eurovea mają także polskie sieci obuwnicze Gino Rossi i Wojas. Prowadzimy także rozmowy z przedstawicielami brandu Sizeer – dodaje Olga Hammer.

– Jesteśmy zadowoleni z obecności polskich marek w naszym centrum i otwarci na negocjacje z kolejnymi polskimi sieciami – podkreśla Olga Hammer.

W skład kompleksu Eurovea, poza częścią handlową, wchodzi także powierzchnia biurowa, apartamentowiec, hotel Sheraton oraz parking na 1,7 tys. samochodów.

– W planach jest rozbudowa kompleksu o ponad 211 tys. mkw., w tym ponad 28 tys. mkw. powierzchni handlowej. Na razie brak jednak konkretnych dat – mówi Olga Hammer.

Obiekt należy do międzynarodowej firmy deweloperskiej Ballymore, która koncentruje się na realizacji dużych projektów w całej Europie.