Salon Lancerto wykonany przez Forbis Group
Salon Lancerto wykonany przez Forbis Group

Firma Forbis Group zaprojektowała nowy koncept sklepu z modą męską dla firmy Lavard. – Zaprojektowanie wnętrza sklepu z modą męską jest nie lada wyzwaniem. Mężczyźni, w przeciwieństwie do kobiet, rzadziej zwracają uwagę na szczegóły wykończenia, styl czy elementy dekoracyjne. Dlatego tak ważne jest, aby aranżacja salonów mody męskiej była przejrzysta, stonowana i nienachalna – powiedziała Anna Sulima-Gillow, autorka projektu z firmy Forbis Group.

Po raz kolejny Grupa Forbis stworzyła concept store. – Nasza współpraca z Lancerto rozpoczęła się już na etapie projektu. Zaaranżowaliśmy sklep koncepcyjny od podstaw, aż do ostatnich prac wykończeniowych – produkcji mebli, instalacji i prac budowlanych. Zależało nam na stworzeniu klasycznego i eleganckiego wnętrza z silnymi akcentami, a jednocześnie subtelnymi detalami, które spinają całość – dodała Anna Sulima-Gillow.

Podstawą i punktem wyjścia dla całej koncepcji jest motyw lotnictwa. Projektanci zdecydowali się na delikatne nawiązania do wnętrza kokpitu samolotu. Dodatkowe wzmocnienie efektu daje ściana wizerunkowa ze starymi fotografiami o tematyce lotniczej. – Obok kasy pojawiła się dodatkowo grafika z motywem lotniczym wraz z zegarami przedstawiającymi strefy czasowe, jak na lotniskach – dodała Anna Sulima-Gillow.

Forbis Group oferuje projektowanie wnętrz sklepów odzieżowych i innych, a także prace budowlane oraz kompleksową aranżację ekspozycji odzieży, butów lub innego rodzaju produktów. Wykonuje i dostarcza pełne wyposażenie sklepów z odzieżą, w tym meble sklepowe własnej produkcji, zapewniając wysoki profesjonalizm działań oraz skuteczny project management.