Galeria Rumia
Galeria Rumia

W Galerii Rumia trwają prace adaptacyjne najemców, z którymi zostały podpisane umowy. Zarządca obiektu, Upside Property Management, informuje, że nowym najemcą galerii jest sklep E-bull, który zajął powierzchnię 64 mkw.

E-bull w swojej ofercie oprócz papierosów elektronicznych posiada również liczne akcesoria dla osób chcących zerwać z nałogiem tytoniowym. Klienci w sklepie mogą znaleźć wkłady, liquidy, baterie, etui, ładowarki i inne akcesoria.

Jak informuje zarządca galerii, prace zmierzające do rekomercjalizacji Galerii Rumia przynoszą zaplanowane efekty, których pełen obraz zobaczyć będzie można jeszcze w tym roku. Tymczasem galeria odnotowała zdecydowanie wyższy footfall w porównaniu z rokiem ubiegłym.

Jak już informowaliśmy, w ostatnim czasie Galeria Rumia podpisała kolejne umowy z najemcami. W związku z trwającą rekomercjalizacją obiektu do grona najemców galerii dołączą sklep Jysk, który zajmie 961 mkw., a także salon niemieckiej sieci dyskontowej KiK, który zajmie 430 mkw.

Galeria Rumia leży przy głównej trasie przejazdowej z Trójmiasta na Pomorze Zachodnie, blisko stacji SKM. Galeria Rumia ma ponad 40 tys. mkw. powierzchni całkowitej i oferuje klientom 460 miejsc parkingowych. W obiekcie znajdują się trzy poziomy handlowe. Do głównych najemców należą: Delima, C&A, Reserved, Multikino, Cubus, Cropp Town, Pepco, Rossmann i CCC.

Firma Upside Property została założona przez Karola Kalickiego – inwestora i zarządzającego działającego na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce od 1998 roku. Firma zarządza portfelem nieruchomości własnych, a dzięki wieloletnim relacjom partnerskim – także inwestycjami z udziałem inwestorów zewnętrznych.