Kinderplaneta
Kinderplaneta

W Arkadach Wrocławskich rozpoczął działalność plac zabaw Kinderplaneta. Lokal o powierzchni 250 mkw. mieści się na poziomie -1 obok Delikatesów Alma.

– Nowy, duży plac zabaw Kinderplaneta bardzo wzbogacił możliwość wesołego spędzenia czasu w naszym centrum przez dzieci. Zapewne ucieszą się z tego nie tylko one, ale również ich rodzice i opiekunowie, którzy swobodnie mogą spędzić teraz czas w Arkadach Wrocławskich, podczas gdy ich pociechy przebywają pod profesjonalną opieką – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Katarzyna Dudek z Działu Komercjalizacji CH Arkady Wrocławskie.

Plac  zabaw Kinderplaneta we wrocławskim centrum jest wyposażony w klasyczne atrakcje dla dzieci, a także ścianę wspinaczkową oraz gry interaktywne. Na placu znajduje się także pokój do organizacji urodzin oraz profesjonalny Kinder Bar. Dla opiekunów została przygotowana specjalna Strefa Rodzica, w której mogą obserwować dzieci podczas zabawy lub wykorzystać czas na czytanie prasy.

Sieć Kinderplaneta obecnie tworzy około 40 salonów zabaw. Wszystkie są zlokalizowane w centrach i galeriach handlowych. Największy pod względem powierzchni najmu jest lokal w łódzkiej Manufakturze z blisko 1000 mkw. powierzchni. Właścicielem marki Kinderplaneta jest Kindermagnet Polska Sp. z o.o., od lat współpracująca z niemieckim Kindermagnet Deuschland z siedzibą w Lübeck.

CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na trzech poziomach galerii znajduje się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1,1 tys. miejsc parkingowych. W centrum znajduje się też centrum rekreacyjne Fitness Academy oraz 10-salowe kino Multikino.