Sklep Jula w Szczecinie

Szwedzka sieć multimarketów Jula rusza z ekspansją w województwie zachodniopomorskim. 11 marca 2014 roku otwarty został 11 sklep sieci w Szczecinie.

Nowa placówka działa w centrum handlowym marcredo Center Szczecin i ma 3 tys. mkw. powierzchni. W ofercie sklepu znajduje się ponad 14 tys. produktów.

Obecnie sieć Jula posiada łącznie 70 sklepów, z tego 11 mieści się w Polsce. Pierwszy sklep w naszym kraju ruszył w Warszawie.

– Odkąd w listopadzie 2011 roku powstały nasze pierwsze sklepy, wkroczyliśmy na ścieżkę szybkiego rozwoju i rok 2014 inaugurujemy otwarciem właśnie w Szczecinie. Jula to zupełnie nowa formuła na polskim rynku – koncepcja multimarketu – powiedział Daniel Adamiuk Country Manager Jula.

Wszystkie multimarkety w Polsce znajdują się w centrach bądź parkach handlowych. Sklepy Jula obecne są w Warszawie (Park Handlowy Targówek), Bielsku-Białej (CH Sarni Stok), Gdańsku (Morski Park Handlowy), Gliwicach (CH Europa Centralna), Jankach (PH Janki), Lublinie (PH Tatary), Poznaniu (PH Franowo), Słupsku (CH Jantar), Wrocławiu (PH Bielany), Szczecinie oraz Łodzi.

Otwarcie w Szczecinie zbiega się z jubileuszem 35-lecia istnienia marki. Historia firmy  zaczęła się w 1979 roku, w sercu Szwecji. Przez te 35 lat Jula rozwijała się najpierw otwierając swoje placówki w samej Szwecji, potem od 2008 – w Norwegii, a wreszcie od ponad 2 lat również w Polsce.

Misją firmy jest zapewnianie klientom rozwiązań dla domów, ogrodów, garaży, oferuje też produkty RTV i AGD i odzież robocza. Obecnie w ofercie Juli  znajduje się ponad 14 tys. artykułów.