moda sprzedaż internetowa

Właściciel serwisu modowego Lamode.info uruchomił pierwszy w Polsce sklep internetowy z limitowanymi kolekcjami rodzimych projektantów dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci.

Boutiquelamode.com sklep e-commerce
Sklep będzie stopniowo włączał do swojej oferty nowych designerów

BoutiqueLaMode.com zaproponuje regularne kolekcje ubrań i akcesoriów sygnowanych nazwiskami polskich projektantów. Na platformie oferowane będą również linie dotychczas niedostępne w innych butikach internetowych.

Dodatkowo sklep zaoferuje specjalnie dla niego przygotowane kolekcje limitowane. Pierwsza z takich unikatowych kolekcji została zaprojektowana przez Lidię Kalitę.

Sklep zapowiada, że będzie stopniowo włączał do swojej oferty nowych designerów, w tym takie marki i projektantów jak Just Paul, Paul Rizk, Roboty Ręczne, Le Gia, By Orianne, Joanna R. Wodzińska, czy Michał Szulc.

Jak zdradza w rozmowie z Evigo.pl Piotr Pomianowski z LaMode.info, to tylko wstępna lista projektantów, którzy już potwierdzili swój udział w przedsięwzięciu. Cały czas prowadzone są rozmowy z kolejnymi chętnymi do współpracy projektantami i markami.

Równolegle ruszyły działania sklepu w mediach społecznościowych. Firma będzie prowadzić swoje kanały w serwisach takich, jak Facebook, Instagram oraz Pinterest. Działaniami w social media BoutiqueLaMode.com na razie pokieruje samodzielnie.

Pakowaniem i wysyłką zamówień zajmą się sami projektanci. Za dostawy zamówionych ubrań odpowiadać będzie natomiast UPS. Sklep będzie obsługiwać płatności kartą kredytową oraz za pośrednictwem serwisu Dotpay.

Korzystając z formularza kontaktowego klienci będą mogli spytać o poradę lub zamówić usługę personal shopper.

„Internetowy butik z polską modą to naturalne rozwinięcie misji, którą od kilku lat realizujemy w portalu LaMode.info” – mówi Agata Tanter, dyrektor zarządzająca Lamode.info.