Kuchnia Marche
Kuchnia Marche

Firma American Trading Company otwiera  kolejny lokal pod marką Express Kuchnia Marche w Poznaniu. Nowa restauracja rozpocznie działalność w kwietniu 2014 roku.

Nowy poznański lokal Express Kuchnia Marche będzie miał ponad 100 mkw. i znajdzie się w Galerii King Cross Marcelin.

– Najbliższe plany ekspansji American Trading Company zakładają otwieranie kolejnych nowych lokali m.in. w Wielkopolsce. Centrum King Cross Marcelin jest jednym z największych tego typu obiektem w regionie. Nowy lokal Express Kuchnia Marche to kolejna nasza placówka franczyzowa. W Poznaniu posiadamy już własną restaurację Express Kuchnia Marche  w Starym Browarze oraz 3 restauracje franczyzowe: Kuchnia Marche w Okrąglaku, Sevi Oriental w Galerii City Center oraz Express Kuchnia Marche w Galerii Malta – poinformowała redakcję Retailnet Agnieszka Żółkiewicz, Project Manager, American Trading Company sp. z o.o. s.k.

American Trading Company to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem co, jak informuje zarząd spółki, mocno przekłada się na wsparcie dla  franczyzobiorców, których zachęca do współpracy, oferując m.in. gotowy, sprawdzony model biznesowy, opracowany podręcznik operacyjny, pakiet szkoleń, wsparcie marketingowe, informatyczne oraz miejsca w dobrych lokalizacjach w wybranych galeriach handlowych.

American Trading Company specjalizuje się w serwowaniu jedzenia na wagę i prowadzi sieć lokali oferujących kuchnie turecką  i azjatycką. Posiada w swoim portfolio 13 restauracji własnych Express Kuchnia Marche oraz Sevi Kebab i Sevi Oriental, a także 10 restauracji franczyzowych – a kolejne umowy są w fazie końcowych negocjacji. Firma jest również właścicielem znanej restauracji Splendido, Villa Caprice, Lulu Cafe oraz marki Bazylia Bar.

W 2013 roku uruchomiła 12 nowych restauracji. Plany na rok 2014 również są ambitne, gdyż firma negocjuje kolejne umowy na terenie całego kraju oraz poszukuje nowych lokalizacji w galeriach handlowych.