Kolekcja NEO

W Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie otwarto salon najnowszej marki należącej do portfolio koncernu Adidas. Sklep NEO zajął powierzchnię 210 mkw. i znalazł się na pierwszym poziomie centrum handlowego w otoczeniu marek Zara, Bershka, Reserved czy River Island.

Sklep NEO oferuje zupełnie inny asortyment od tego, który jest znany klientom salonów Adidas. W NEO można znaleźć szeroki wybór odzieży dla młodzieży. Znaczną część sklepu zajmuje asortyment ubrań jeansowych. NEO nie sprzedaje też odzieży typowo sportowej, przeznaczonej do uprawiania różnych dyscyplin sportowych. Asortyment NEO skierowany jest do młodych ludzi podążających za trendami.

Marka NEO oparta jest także na całkowicie innym modelu biznesowym w porównaniu z marką Adidas. Produkty NEO skierowane są głównie do młodych ludzi, szczególnie w wieku 14–19 lat. Model NEO opiera się na wdrażaniu nowych rozwiązań w jak najszybszym czasie, tym samym dostarczając nowy towar do sklepów nawet 6 razy w tygodniu.

NEO oferuje produkty dla dziewcząt i chłopców. Klienci w warszawskim sklepie mogą znaleźć szeroką ofertę obuwia, głównie popularne w ostatnich sezonach sneakersy. Pierwszy polski sklep marki oferuje także spodnie, t-shirty, bluzy, podkoszulki oraz dodatki – plecaki i torby. Ceny produktów NEO są znacznie tańsze od tych oferowanych w kolekcjach Adidas.

Produkty marki poza sklepami stacjonarnymi można także nabyć w polskim sklepie internetowym firmy Adidas.