Sklep TK Maxx w Lublin Plaza
Sklep TK Maxx w Lublin Plaza

W piątek 14 marca w Lublin Plaza został otwarty pierwszy sklep marki TK Maxx w Lublinie. TK Maxx zlokalizowany jest na drugim piętrze galerii, a jego całkowita powierzchnia sprzedaży wynosi 1767 mkw.

– Cieszymy się, że TK Maxx zasilił grono najemców Lublin Plaza i wierzymy, że obecność tej marki przyczyni się do jeszcze większej popularności Lublin Plaza wśród mieszkańców Lublina i okolic. Szczególną uwagę należy zwrócić na fakt, że jest to pierwszy i jedyny w regionie sklep tej marki – mówi Artur Pleskot, dyrektor Centrum Handlowo-Rozrywkowego Lublin Plaza.

TK Maxx jest siecią sklepów, która sprzedaje produkty znanych marek na zasadzie „off-price” – czyli taniej od regularnych cen sprzedaży danych produktów w Polsce i na świecie. Działalność TK Maxx opiera się na pracy ponad 200 kupców, którzy codziennie podróżują po całym świecie, aby spotkać się z przedstawicielami znanych marek i projektantów. Wybierając asortyment, kierują się 4 czynnikami: ceną, jakością, modą i aktualnymi trendami.

Sklep TK Maxx w Lublin Plaza
Sklep TK Maxx w Lublin Plaza

Sieć sklepów powstała w 1994 roku dzięki małej grupie entuzjastów, którzy doprowadzili do otwarcia pierwszego sklepu TK Maxx w Anglii. Obecnie firma posiada ponad 400 sklepów w 4 krajach: Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech i Polsce. TK Maxx jest częścią grupy TJX Europe, która z kolei jest europejskim oddziałem firmy TJX Companies, Inc. – największej na świecie sieci handlowej opierającej swoją działalność na sprzedaży „off-price”, której liczba sklepów w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie wynosi ponad 2,6 tys.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Lublin Plaza to zakupy i rozrywka w samym centrum Lubelszczyzny. W Lublin Plaza znajduje się blisko 100 sklepów i punktów handlowo-usługowych, 8-salowe kino Cinema City oraz klub sportowy Pure Jatomi Fitness. Lubelska Plaza posiada również 2-poziomowy podziemny parking, ze specjalnie utworzoną strefą z udogodnieniami dla rodzin oraz osób niepełnosprawnych.