Salon marki Orsay
Salon marki Orsay

We wrocławskim centrum handlowym Arkady Wrocławskie pojawiła się znana marka oferująca odzież dla kobiet – Orsay. Sklep o powierzchni 174 mkw. jest zlokalizowany na parterze obiektu.

Nowy sklep Orsay, jak poinformował zarząd centrum, znajduje się na parterze CH w bardzo dobrej lokalizacji przy wejściu od ulicy Nasypowej. Modowa oferta sklepu skierowana jest do pań lubiących modę dostępną w przystępnych cenach.

– Arkady Wrocławskie ciągle wzbogacają swoją ofertę modową. Staramy się odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Otwarcie sklepu Orsay jest zgodne z tą strategią. Zapewne bardzo wiele pań ucieszy fakt, iż marka otworzyła sklep w naszym centrum – mówi Katarzyna Dudek z Działu Komercjalizacji Arkad Wrocławskich SA.

Jak już informowaliśmy, Orsay na marzec tego roku zaplanował 3 otwarcia. Poza sklepem w Arkadach Wrocławskich nowy salon został otwarty w Centrum Handlowym Ogrody w Elblągu, a kolejny pojawi się także w Galerii Amber w Kaliszu.

Wizją marki Orsay jest oferowanie kobietom zainteresowanym modą wysokiej jakości odzieży po umiarkowanych cenach. Orsay regularnie tworzy nowe kolekcje odpowiadające aktualnym trendom. W Polsce marka zadebiutowała w 2007 roku. Obecnie w naszym kraju działa około 150 sklepów Orsay, z czego większość jest zlokalizowana w centrach i galeriach handlowych. Marka należy do spółki Orsay GmbH. Na świecie działa ponad 600 salonów.

CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na 3 poziomach galerii znajduję się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1,1 tys. miejsc parkingowych.