Punkt sprzedaży Prezent Marzeń
Punkt sprzedaży Prezent Marzeń

W Centrum Handlowym Arkadia otwarto punkt stacjonarny serwisu prezentmarzen.pl, oferujący niestandardowe propozycje prezentów w postaci niezapomnianych przeżyć.

PrezentMarzen.pl to działający od 2009 roku serwis internetowy, który dynamiczne rozwija sieć punktów stacjonarnych, zarówno w centrach handlowych, jak i w biurach podróży. Pierwszy punkt został otwarty w listopadzie 2013 roku w CH Silesia City City Center w Poznaniu, kolejną lokalizacją jest Warszawa. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, serwis stale rozwija dostępną ofertę, poszerzając współpracę z nowych partnerami.

Stoisko w Centrum Handlowym Arkadia ma kształt nietypowej bryły nawiązującej do logotypu marki PrezentMarzeń.pl. Białe stoisko zostało zaprojektowane w nowoczesnej stylizacji, zgodnej z koncepcją wizualizacji brandu.

W swojej ofercie posiada niestandardowe propozycje prezentów na każdą okazję, jak lot prawdziwym samolotem myśliwskim MIG – 15 Fagot, który osiąga prędkość nawet do 1100km/h, ekstremalne strzelanie, jazdę ferrari  – oraz bardziej klasyczne propozycje, np. pakiety SPA, profesjonalne sesje fotograficzne czy naukę jazdy konnej.

W swoich punktach oferuje vouchery, które można zrealizować na terenie całej Polski. Dostępne są również karty podarunkowe oraz tzw. Boxy – oferujące od 21 do 24 propozycji, aby osoba obdarowywana mogła wybrać ten podarunek, który najbardziej jej odpowiada.

– Obecnie proponujemy około tysiąca atrakcji. Od kwietnia bieżącego roku spod Centrum Handlowego Arkadia nasi klienci będą mogli odbyć przejazd po Warszawie luksusowymi samochodami ferrari california oraz lamborghini gallardo. Vouchery na takie atrakcje dostępne są już dziś na naszym nowo otwartym stoisku sprzedaży – mówi Kornel Piesio z serwisu prezentmarzen.pl. – Serwis rozwija się bardzo dynamicznie, podążając za najnowszymi trendami i wychodząc naprzeciw klientom. W tym roku planowane są kolejne punkty sprzedaży bezpośredniej.