Wizualizacja Galerii 11tka w Lublińcu
Wizualizacja Galerii 11tka w Lublińcu

Do grona najemców Galerii 11tka w Lublińcu dołączył Media Expert. Salon zostanie otwarty w IV kw. tego roku. Sklep o powierzchni 850 mkw.  znajdzie się w nowej rozbudowanej części Galerii.

Dodatkowo w połowie maja 2014 roku zostanie otwarty market budowlany PSB Mrówka o powierzchni 2,8 tys. mkw. Market PSB Mrówka zaoferuje asortyment materiałów wykończeniowych i produktów budowlanych.

Po rozbudowie Galeria 11tka będzie jednym z największych tego typu obiektów w Lublińcu i okolicy, o łącznej powierzchni handlowej ponad 8 tys. mkw.

Operatorem spożywczym obiektu jest Biedronka, której sklep po rozbudowie Galerii zostanie odświeżony i  dostosowany do nowego konceptu.

– Jesteśmy przekonani, że przebudowa będzie korzystna nie tylko dla klientów, ale też dla obecnych i przyszłych najemców – informuje w rozmowie z portalem Retailnet Michał Mazepa z firmy MM Consulting, odpowiedzialnej za komercjalizację obiektu.

– To nie koniec nowych najemców, którzy w najbliższym czasie otworzą swoje lokale w Galerii – dodaje. – Obecnie finalizujemy umowy z kolejnymi markami, które otworzą swoje sklepy w Galerii. Planujemy wprowadzić marki dotychczas nieobecne w Lublińcu. Obecnie finalizujemy umowy z kolejnymi najemcami. Chcemy, aby obiekt spełniał oczekiwania klientów, którzy będą robić codzienne zakupy – podsumowuje Michał Mazepa.

MM Consulting jest firmą specjalizującą się w  komercjalizacji i doradztwie inwestycyjnym  w obszarze nieruchomości komercyjnych. Wspiera firmy zarówno w planowaniu, jak i tworzeniu nowych projektów. Oferuje usługi doradztwa w zakresie komercjalizacji i rekomercjalizacji powierzchni handlowych w parkach, centrach i galeriach handlowych.

MM Consulting obecnie zajmuje się komercjalizacją i rekomercjalizacją kilkunastu obiektów handlowych w Polsce, m.in. Cuprum Arena w Lubinie, Galerii Korona Kielce, BlackRock Arena w Świdnicy, MultiParku Stara Gorzelnia w Sieradzu, Starej Kopalni w Wodzisławiu Śląskim, Galerii 11tka w Lublińcu.

Przedstawiciele spółki będą wystawcami Shopping Center Forum 2014 Fall Edition. Swoje projekty zaprezentują na stoisku 7.3.