Butik marki Ottaviano
Butik marki Ottaviano

W Arkadach Wrocławskich pojawiła się nowa marka oferująca ręcznie wykonaną odzież dla dzieci oraz dla kobiet, w tym mam karmiących.

Lokal Ottaviano o powierzchni 23 mkw. znajduje się na parterze wrocławskiego centrum handlowego i jest pierwszym sklepem stacjonarnym marki. Dotychczas produkty Ottaviano były dostępne w sklepie internetowym marki www.ottaviano.com.pl/sklep-internetowy.

Hasłem przewodnim marki jest: Hand Made z Miłości do Maluszków i Mam. Ottaviano specjalizuje się w produkcji dresowych sukienek. Wszystkie produkty marki są robione ręcznie. Asortyment jest wykonany ze 100 proc. bawełny, 100 proc. bambusa czy oryginalnego minky. Markę stworzyła Dominika Młyńczak.

Nowy najemca wzbogaci ofertę Arkad Wrocławskich głównie o odzież dla dzieci oraz kobiet w ciąży i karmiących.

W ciągu ostatniego miesiąca Arkady Wrocławskie wzbogaciły się o kilku nowych najemców i wynajęły łącznie kilkaset mkw. powierzchni handlowej. Jak już informowaliśmy, na liście nowych marek, które pojawiły się we wrocławskim centrum, są Orsay (174 mkw.), Kinderplaneta (250 mkw.), KFD (35 mkw.). Swój salon do 680 mkw. powiększyła także sieć obuwnicza CCC.

CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na trzech poziomach galerii znajduje się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1,1 tys. miejsc parkingowych. W centrum znajduje się też centrum rekreacyjne Fitness Academy oraz 10-salowe kino Multikino.