online payments
Shutterstock

Od nowego roku zespół Transferuj.pl pracował nad udostępnieniem kolejnych kanałów płatności dla klientów korzystających z płatności online. W styczniu wszyscy klienci posiadający aplikację do dokonywania szybkich  płatności mobilnych PeoPay mogli skorzystać z opcji Banku Pekao SA.

W lutym Transferuj.pl dostarczył  trzy nowe rozwiązania. Pierwszym był e-transfer Pay Way Toyota Bank, który jest dostępny zarówno dla klientów indywidualnych jak i klientów firmowych posiadających konto w Toyota Banku.

Drugim rozwiązaniem, przy współpracy z bankiem City Handlowy, było dodanie funkcjonalności Płacę z City Handlowy. W lutym firma udostępniła kolejną opcję, e-transferu Płacę z Plus Bank.

Od początku marca system został wzbogacony o kanał szybkich płatności w Credit Agricole Bank Polska SA. Płatności internetowe Credit Agricole Bank Polska S.A. są dostępne dla klientów indywidualnych oraz dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.

Dzięki nowym funkcjonalnościom kupujący nie muszą wypełniać formularza przelewu, odbiorca natychmiast otrzymuje informację o dokonanej płatności, nie ma też możliwości wpisania błędnych danych w przelewie. Zaletą systemu płatności internetowych jest jak największa liczba udostępnionych kanałów bankowych, dlatego firmy takiej jak Transferuj.pl nieustannie pracują nad wdrażaniem najnowszych rozwiązań płatniczych.

Jak poinformowała redakcję Evigo.pl Marta Łuczak z działu handlowego Transferuj.pl, dla zainteresowanych e-sklepów dostępna jest też bramka do płatności kartami kredytowymi. „Rozwiązanie to jest wygodne dla klientów, ponieważ płatność odbywa się bez przekierowań, istnieje też opcja zapamiętywania danych karty. Funkcja właśnie ruszyła, można ją już uruchomić w swoim e-sklepie.”

Transferuj.pl to system płatności, który umożliwia dokonywanie szybkich opłat za towary i usługi przez internet, został uruchomiony w 2008 roku i od tego czasu udostępnia swoje usługi dla e-commerce. Współpracuje z dziewięcioma tysiącami sklepów internetowych. Firma Krajowy Integrator Płatności SA, będąca w całości polskim kapitałem, dostarcza zarówno opcje przelewów online, jak i płatności gotówkowych, płatności kartami kredytowymi i elektronicznymi portfelami. Firma na ten moment obsługuje przelewy z ponad 40 bankami. Wśród obsługiwanych kart płatniczych znajdują się: Visa, MasterCard, Diners, JBC, Delta/Visa Debit oraz Visa Electron.

Wśród sklepów, które korzystają z Transferuj.pl są m.in. Nextbike, oferujący rowery miejskie w największych miastach Polski, sieć pizzerii Da Grasso,  firma crowdfundingowa Polak Potrafi i wiele innych. Panel transakcyjny dostępny jest w RWD w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim.