Galeria handlowa Odrzańskie Ogrody

W marcu do grona najemców galerii Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie-Koźlu dołączył sklep meblowy Abra oraz sieć gastronomiczna US Chicken.

Sklep Abra o powierzchni około 500 mkw. znajduję się na I piętrze galerii, w sąsiedztwie sklepu Avans. Abra to ogólnopolska sieć sklepów meblowych, która posiada ponad 70 placówek własnych i kilkanaście franczyzowych.

Natomiast restauracja US Chicken zajęła lokal o powierzchni 49 mkw. w strefie food court, na I piętrze galerii.

Galeria handlowa Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie-Koźlu zajmuje powierzchnię około 60 tys. mkw., a jej powierzchnia najmu to około 22 tys. mkw. Na dwóch kondygnacjach znajduje się ponad 70 lokali handlowych oraz 4-salowe kino sieci Helios. Do dyspozycji klientów są 2 parkingi: podziemny na 530 miejsc postojowych oraz naziemny, który oferuje 170 miejsc. Inwestorem galerii jest spółka P.A. Nova.

Operatorem spożywczym w obiekcie jest Biedronka. Do grona najemców należą między innymi: H&M, C&A, Reserved, Cropp, House, Mohito, New Yorker, Stradivarius, Bershka, Avans, Empik, Martes Sport, Orsay, Rossmann, Kolporter, Smyk, Home&You, CCC, Księgarnia Matras, Deichmann, Takko.

Podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition spółka P.A. Nova SA zaprezentuje swoje obiekty handlowe na stoisku 2.3. Jesienna edycja SCF odbędzie się w dniach 17–18 września w warszawskim Centrum EXPO XX. Więcej informacji nt. Forum znajduje się tutaj.

P.A. Nova SA oferuje kompleksową obsługę inwestycji budowlanych. Spółka posiada również własne obiekty handlowe. Są to galerie i parki handlowe w miejscowościach do 100 tys. mieszkańców: w Przemyślu, Kędzierzynie Koźlu, Kluczborku, Stalowej Woli, Chorzowie, Raciborzu i Andrychowie.