Galeria Rumia
Galeria Rumia

Upside Property Management, zarządca Galerii Rumia, podpisał umowę najmu z kolejnym dużym najemcą. Grupa Jeronimo Martins, właściciel sieci Biedronka, zdecydowała się otworzyć supermarket swojej flagowej marki w Rumii.

Sklep Biedronka zajmie powierzchnię ok. 1,2 tys. mkw. i znajdzie się na poziomie -1 obiektu. Nowy najemca zastąpi tym samym istniejące do tej pory delikatesy Delima. Otwarcie planowane jest na drugą połowę 2014 roku. Do podpisania umowy doszło przy współudziale BOIG Property Consulting.

Biedronka to największa sieć sklepów detalicznych w Polsce posiadająca ponad 2400 sklepów. Firma zatrudnia ponad 47 tys. pracowników. Biedronka jest też jedną z najpopularniejszych polskich marek dyskontowych.

Jak już informowaliśmy, niebawem w Galerii Rumia zostaną otwarte także sklepy marek Jysk oraz KiK. Zarządca Galerii Rumia informuje, że negocjowane są kolejne umowy z przedstawicielami wielu branż.

Galeria Rumia leży przy głównej trasie przejazdowej z Trójmiasta na Pomorze Zachodnie, blisko stacji SKM. Galeria Rumia ma ponad 40 tys. mkw. powierzchni całkowitej i oferuje klientom 460 miejsc parkingowych. W obiekcie znajdują się 3 poziomy handlowe. Do głównych najemców należą: Delima, C&A, Reserved, Multikino, Cubus, Cropp Town, Pepco, Rossmann i CCC.

Firma Upside Property została założona przez Karola Kalickiego – inwestora i zarządzającego działającego na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce od 1998 roku. Firma zarządza portfelem nieruchomości własnych, a dzięki wieloletnim relacjom partnerskim – także inwestycjami z udziałem inwestorów zewnętrznych.