Salon Lavard
Salon Lavard

Firma Lavard pomimo szybkiej ekspansji w roku 2013 nie zamierza spocząć na laurach w 2014. Obecnie przygotowuje się do otwarcia salonu o powierzchni 111 mkw. w Atrium Felicity w Lublinie oraz salonu o powierzchni 104 mkw. w Galerii Amber w Kaliszu.

Marzec to także otwarcie salonu w CH Gemini Park w Tarnowie. Salon o powierzchni 87 mkw. będzie drugim salonem marki Lavard w mieście.

Spółka Lavard w tym roku planuje uruchomić około 15 nowych salonów oraz 5 relokacji.

W ramach sieci Lavard działa prawie 90 salonów zlokalizowanych przede wszystkim w centrach handlowym na terenie Polski. Spółka jest również właścicielem marki Dino Salvani i należy do grupy odzieżowej Gamatex. Asortyment marki dostępny jest również za granicą – na Węgrzech, Słowacji, Łotwie, Litwie i Ukrainie oraz w Austrii i Czechach. W 2013 roku spółka rozpoczęła współpracę z siecią TK Maxx i tym samym poszerzyła ekspansję marki Lavard o rynek niemiecki.

Lavard jest polską marką, specjalizującą się w branży mody męskiej. W swojej ofercie posiada asortyment we włoskim stylu – m.in. kurtki, płaszcze, garnitury, koszule, szale, spodnie, marynarki oraz galanterię skórzaną.

Marka Lavard podczas zimowej edycji Shopping Center Forum 2014 otrzymała nagrodę SCF Retailers Awards w kategorii SCF Men’s Fashion Retailer of the Year 2014.