CH Forum
CH Forum

Do grona najemców Centrum Handlowego Forum w Gliwicach dołączyli: Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris oraz butik Maravilla. Będą to pierwsze salony tych najemców w blisko 200-tysięcznych Gliwicach. Reprezentują oni branże dominujące w CH Forum – moda i uroda – i w tym segmencie wzmocnią ofertę tego centrum na regionalnym rynku.

– Nowi najemcy są zwiastunem dynamicznych zmian w ofercie CH Forum, jakich należy spodziewać się w tym roku. Niedawno informowaliśmy o podpisaniu umowy z siecią C&A, a już niedługo spodziewamy się sfinalizowania rozmów z właścicielami kolejnych marek – zapowiada Agnieszka Mielcarz, dyrektor zarządzająca CH Forum, JLL.

W podobnym tonie wypowiada się Mariusz Czerwiak, dyrektor w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych, JLL.

– Prowadzimy szeroko zakrojone działania z zakresu rekomercjalizacji Forum Gliwice, których celem jest poszerzenie oferty centrum handlowego, aby w jeszcze większym stopniu spełniała oczekiwania klientów. Forum Gliwice, jako najpopularniejszy obiekt handlowy w Gliwicach, cieszy się również dużym zainteresowaniem potencjalnych najemców – dodaje Mariusz Czerwiak.

Nowy salon Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris zajmie ok. 150 mkw., a jego otwarcie zaplanowano na kwiecień.

– W naszym salonie klientki i klienci skorzystają z pełnej gamy zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, masaży oraz konsultacji i zabiegów dermatologii estetycznej. Znajdzie się tu także specjalnie urządzona przestrzeń – miejsce relaksu. Ponadto prowadzona
będzie sprzedaż kosmetyków Dr Irena Eris oraz Pharmaceris, produktów do profesjonalnej pielęgnacji domowej Dr Irena Eris Prosystem Home Care, a także luksusowej linii kosmetyków Body Fiesta – mówi Waldemar Nowicki, właściciel Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris w Gliwicach.

Również wiosną tego roku w CH Forum zostanie otwarty butik Maravilla. Istniejąca od 1998 roku firma koncentruje się na rynku śląskim i oferuje ubrania z kolekcji damskiej. W CH Forum będzie mieć do dyspozycji 86 mkw. powierzchni handlowej.

Forum centrum handlowo-rozrywkowe położone w ścisłym centrum Gliwic. 43 tys. mkw. pow. handlowej i 140. najemców czyni z niego jedno z największych na Górnym Śląsku i w Zagłębiu. 70 proc. najemców CH Forum to marki modowe i z sektora „zdrowie i uroda” , w tym marki: Bershka, Centro, Cubus, Douglas, H&M, KappAhl, Pull&Bear, Reserved, Royal Collection, Sephora, Stradivarius, SuperPharm i Zara. Inne branże także reprezentowane są przez wiodące marki: Home&You, RTV Euro AGD, Sony Centre. Część rozrywkowa CH Forum to m.in. 13-ekranowe Cinema City oraz klub sieci Pure Jatomi Fitness.

Właścicielem Forum jest Deka Immobilien GmbH. Zarządcą centrum handlowo-rozrywkowego Forum Gliwice jest firma doradcza Jones Lang LaSalle.