mBank
mBank

Kioski Aspiro (należące do pośrednika z grupy mBanku) zmienią wygląd i funkcję. Punkty rozmieszczone w centrach handlowych zostaną oznaczone logo mBanku i jako mKioski skoncentrują się na sprzedaży produktów własnych.

Od marca część lokalizacji Aspiro zostanie przekształconych w punkty sprzedaży mBanku. Mowa o kioskach umiejscowionych w 47 centrach handlowych w całej Polsce. Punkty te nadal zarządzane będą przez agentów Aspiro, ale zyskają nową nazwę i wygląd – zamiast logotypu Aspiro na mKioskach pojawi się oznakowanie mBanku.

– Bez zmian pozostaną wygląd i model sprzedaży w pozostałych lokalizacjach, zarządzanych przez Aspiro – poinformowali przedstawiciele mBanku.

Placówki Aspiro są prowadzone w czterech formatach. Pierwszy z nich to Centra Finansowe Aspiro, gdzie dostępne są stanowiska komputerowe oraz telefoniczne umożliwiające bezpłatne wykonywanie operacji na rachunkach w mBanku. Drugi to Kioski Aspiro zlokalizowane na terenie centrów handlowych w dużych miastach. Kolejny to Kioski Partnerskie Aspiro zlokalizowane poza centrami handlowymi przy głównych ulicach miast powyżej 50 tys. mieszkańców oraz Punkt Obsługi Aspiro, czyli mobilni doradcy, którzy mogą spotkać się z klientem w wybranym przez niego miejscu i czasie, np. w biurze lub domu.

Obecnie detaliczna sieć mBanku liczy 134 placówki. Do dyspozycji klientów są także konsultanci mLinii oraz usługi Ekspert online (wideorozmowa z ekspertem banku). mBank jest także twórcą nowego programu mOkazje skierowanego do najemców. Celem programu mOkazje jest dopasowanie ofert handlowych do potrzeb zakupowych i stylu życia klientów na podstawie analizy preferencji zakupowych.

Aspiro należy do grupy mBanku i specjalizuje się w sprzedaży produktów finansowych różnych instytucji finansowych. Sieć Aspiro liczy obecnie 108 różniących się między sobą zakresem świadczonych usług i rodzajem punktów (wśród nich są kioski oraz Centra Finansowe). Dodatkowo spółka posiada mobilną sieć sprzedaży.