Galeria Amber

20 marca rozpocznie działalność Galeria Amber – centrum handlowo-rozrywkowe położone w aglomeracji kalisko-ostrowskiej, zrealizowane przez spółkę Echo Investment SA.

Galeria Amber zostanie otwarta o godzinie 16. Zakupy będzie można zrobić w hipermarkecie E.Leclerc, a także w takich sklepach, jak m.in. H&M, C&A, New Yorker, Reserved, Intersport, RTV Euro AGD, Home&You, Mohito, Sinsay, Cropp Town, House, Orsay, Monnari. Działalność rozpocznie też największe kino w Kaliszu – 7-salowy Helios, a także klub fitness Fabryka Formy.

– Otwieramy inwestycję, która jest przykładem bardzo udanej komercjalizacji w niełatwych czasach rynkowych. Udało nam się ściągnąć do Kalisza wiele premierowych marek, takich jak m.in. H&M, C&A, New Yorker, Intersport, Super-Pharm czy Simple. Wyróżnikiem Galerii Amber z pewnością jest również największe kino w mieście, czyli 7-salowy Helios, a także hipermarket E.Leclerc czy największy w Kaliszu klub fitness należący do sieci Fabryka Formy. Galeria Amber z pewnością stanie się nie tylko ulubionym miejscem zakupów, ale popularnym miejscem spotkań, w którym całe rodziny będą mile spędzać czas – mówi w rozmowie z Retailnet Marcin Materny, dyrektor Działu Centrów Handlowych Echo Investment.

Galeria Amber to trzykondygnacyjne centrum handlowo-rozrywkowe zlokalizowane w centrum Kalisza, w sąsiedztwie głównych dworców PKP i PKS, u zbiegu ul. Górnośląskiej i Trasy Bursztynowej. Powierzchnia przeznaczona pod wynajem to 33,5 tys. mkw.

W obiekcie znajduje się 140 sklepów i punktów usługowych wraz z kawiarniami i restauracjami. Do dyspozycji klientów przewidziano około 1000 miejsc parkingowych.

Podczas wrześniowych targów Shopping Center Forum spółka Echo Investment zaprezentuje swoje projekty handlowe realizowane w Polsce i za granicą, w tym m.in. Galerię Sudecką w Jeleniej Górze i rozbudowę CHR Galaxy w Szczecinie. Inwestor przygotowuje się też do realizacji kolejnych dużych obiektów handlowych, m.in. w Krakowie i Poznaniu. Szczegółowe informacje zostaną przedstawione podczas wrześniowych targów na stoisku 5.2. Firma jest też sponsorem After Party SCF 2014. Więcej szczegółów na temat Shopping Center Forum 2014 Fall Edition znajduje się TUTAJ.