Clare Sheils, CBRE
Clare Sheils, CBRE

Clare Sheils awansowała w CBRE na stanowisko dyrektora działu wycen na region Europy Środkowej i Wschodniej (CEE). Clare Sheils poprzednio była dyrektorem działu wycen w Czechach.

Clare Sheils będzie kontynuowała pracę jako dyrektor działu wycen w Czechach, a w swojej nowej międzynarodowej roli będzie również koordynowała pracę zespołów CBRE w regionie CEE, w tym w Polsce, Austrii, Czechach, na Słowacji, Węgrzech, w Rumunii i Rosji, a także w biurach zrzeszonych z CBRE w Bułgarii, Chorwacji, Serbii i na Ukrainie. Clare Sheils zastąpi na tym stanowisku Grahama MacMillana, który wraca do Wielkiej Brytanii, gdzie będzie kontynuował pracę jako starszy dyrektor w międzynarodowym dziale wycen w CBRE.

– Clare miała duży wkład w rozwój działu wycen w Czechach i na Słowacji od czasu, kiedy dołączyła do CBRE prawie rok temu, i jestem bardzo zadowolony, że przyjęła nową rolę w regionie. Clare zadba o to, aby klienci CBRE otrzymywali najwyższej jakości usługi wycen nieruchomości – mówi Andreas Ridder, prezes CBRE w regionie CEE.

– W CBRE wiemy, jak ważna jest lokalna wiedza na temat rynku nieruchomości. Jesteśmy również zobowiązani do dostarczania globalnych standardów zarządzania procesami i dostępu do bazy danych. Łączymy te dwie platformy, aby upewniać się, że nasi klienci są obsługiwani na najwyższym poziomie. Z przyjemnością będę koordynować pracę zespołów w CEE i pomagać w rozwoju naszego biznesu – dodaje Clare Sheils, dyrektor działu wycen na region CEE.

CBRE to firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych. Firma zatrudnia około 44 tys. pracowników i obsługuje inwestorów, właścicieli oraz najemców nieruchomości w ponad 350 biurach na całym świecie.