Magdalena Kondeja, Head of Leasing Balmain Asset Management

Magdalena Kondeja została mianowana na stanowisko Head of Leasing warszawskiego oddziału Balmain Asset Management.

Magdalena Kondeja, która ma ponad 16-letnie doświadczenie w branży retail i na rynku nieruchomości komercyjnych – zarówno w Polsce, jak i w Stanach Zjednoczonych, dołączyła do zespołu Balmain w styczniu 2006 roku. Przez ostatnie 8 lat była odpowiedzialna za komercjalizację wielu nieruchomości zarządzanych przez Balmain Asset Mamagement włącznie z Galerią Pomorską w Bydgoszczy, Centrum Galardia w Starachowicach, Ferio Konin oraz Aura Centrum Olsztyna. Teraz, po objęciu stanowiska Head of Leasing, do jej dotychczasowych obowiązków dojdzie także zarządzanie zespołem.

– Magdalena to pierwsza osoba zatrudniona przez nas na polskim rynku, więc bez wątpienia miała spory wkład w sukces naszej firmy w Polsce. Jej doświadczenie, wiedza i komunikatywność idą w parze z indywidualnym podejściem, które nasi klienci doceniają, co wielokrotnie pomogło nam w sfinalizowaniu istotnych umów i projektów. Przed naszym działem leasingu stoi obecnie wiele wyzwań, a Magda jest osobą, który nada nam właściwy kierunek – powiedział Paul Cawood, dyrektor Balmain Asset Management.

– Bardzo się cieszę z nowej roli, która została mi powierzona, i jednocześnie dziękuję zarówno dyrektorom, jak i całemu zespołowi Balmain za okazane wsparcie – powiedziała Magdalena Kondeja.

Balmain Asset Management, firma założona w 2003 roku, specjalizuje się w inwestowaniu, zarządzaniu aktywami, wynajmie oraz rozwoju centrów handlowych i obiektów komercyjnych. W Polsce firma rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku, otwierając siedzibę w Warszawie. Dotychczas klienci Balmain powierzyli firmie w zarządzanie aktywa o łącznej wartości 235 mln euro. Zawiera się w tym ponad 1000 lokali handlowych na terenie 25 nieruchomości komercyjnych, odwiedzanych rocznie przez ponad 40 mln klientów.

Podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014 spółka Balmain Asset Management zaprezentuje swoje projekty handlowe na stoisku 4.12. Jesienna edycja SCF odbędzie się w dniach 17–18 września w warszawskim Centrum EXPO XX. Więcej informacji nt. Forum znajduje się tutaj.