Alfa Centrum w Gdańsku
Alfa Centrum w Gdańsku

W marcu br. do grona najemców Alfa Centrum Gdańsk dołączyła marka Tiffi, która oferuje odzież damską. Nowy lokal zajmuje powierzchnię 96 mkw. i zlokalizowany jest na parterze, pomiędzy perfumerią Douglas a salonem Orange.

Oprócz nowych otwarć w Alfa Centrum Gdańsk zmodernizowano salon Big Star, Lara Fabio, Empik oraz Triumph.

Tiffi to polska marka odzieżowa, która powstała w 2003 roku. Ofertę kieruje do współczesnych kobiet. Marka Tiffi jest prężnie rozwijającą się firmą, która obecnie posiada około 100 salonów firmowych, z czego ponad 80 punktów zlokalizowanych jest na terenie całej Polski w prestiżowych lokalizacjach. Pozostałe salony znajdują się na Ukrainie, Kostaryce, Białorusi, Bułgarii oraz Litwie.

W centrum handlowym Alfa Centrum znajduje się 80 sklepów, restauracji i punktów usługowych. Galeria zlokalizowana jest w Gdańsku przy ul. Kołobrzeskiej 41C. Jej całkowita powierzchnia wynosi 55 tys. mkw., zaś powierzchnia najmu to 20 tys. mkw. Wśród najemców Centrum Alfa są marki: Helios, H&M, Stradivarius, Bershka, Cubus, Smyk, Reserved, Empik, Superpharm. Na parkingu o powierzchni ok. 18 tys. mkw. znajduje się ponad 500 bezpłatnych miejsc.

Zarządcą Alfa Centrum jest firma ECE Projektmanagement Polska sp. z o.o. Już od roku 1965 ECE działa jako projektant i deweloper centrów handlowych. Swoje obiekty ECE wynajmuje samodzielnie oraz podejmuje się zarządzania nimi w długiej pespektywie. W 189 galeriach handlowych zarządzanych przez ECE (z tego 78 przez MEC METRO-ECE Centermanagement GmbH & Co. KG) w 17 krajach około 17,5 tys. sklepów mieszczących się na powierzchni 6 mln mkw. osiąga obroty na poziomie 21 mld euro rocznie.

Firma ECE Projektmanagement jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014. Spółka na stoisku 5.3 zaprezentuje swoje centra handlowe.