Sky Tower
Sky Tower

20 marca br. Neonet, sieć sprzedaży sprzętu RTV, AGD i IT, otworzyła sklep we wrocławskiej Galerii Handlowej Sky Tower. Salon zajął powierzchnię 742 mkw. na pierwszym piętrze galerii. Nowy punkt jest jednym z  największych sklepów Neonet w Polsce – zaprojektowano w nim m.in. bardzo dużą przestrzeń ekspozycyjną, strefy multimedialne.

– Otwarcie salonu we wrocławskiej Galerii Sky Tower to dla nas szczególnie ważny biznesowo moment. Po pierwsze – ten bardzo nowoczesny salon będzie flagowym okrętem wprowadzanego w ostatnim okresie nowego formatu naszych sklepów. Stąd też jego prestiżowa lokalizacja właśnie w Sky Tower. Po drugie – otwarcie w mieście, z którego nasza sieć się wywodzi, to także symboliczny krok w nowym strategicznym kierunku. Jesteśmy już numerem 1  w segmencie mniejszych miast, poniżej 200 tysięcy mieszkańców – dziś sięgamy także po rynek największych lokalizacji. Naszą siłą od zawsze są niskie ceny połączone z najwyższą jakością obsługi – wiemy, że to pozwoli nam wyprzedzić konkurencję – powiedział Wojciech Kiestrzyń, wiceprezes zarządu Neonet.

– Galeria Handlowa Sky Tower rozwija swoją ofertę handlową. Otwarcie sklepu Neonet jest kolejnym ważnym krokiem w realizowaniu strategii polegającej na uzupełnianiu oferty handlowej. Wierzę w to, iż salon Neonet spotka się z bardzo pozytywnym odbiorem naszych klientów – dodała Małgorzata Danek, prezes zarządu Sky Tower SA.

Neonet prowadzi sieci sprzedaży detalicznej i hurtowej sprzętu RTV, AGD i IT w Polsce. Wywodząca się z Wrocławia spółka przez ostatnie lata konsekwentnie wzmacniała pozycję lidera w swoim segmencie rynku, koncentrując się głównie na ekspansji w lokalizacjach poniżej 200 tys. mieszkańców. Rozbudowie sieci towarzyszyły także kolejne modernizacje – przede wszystkim nowe rozwiązania w formacie sklepów oraz stałe poszerzanie asortymentu i oferty usług dodanych. Z okazji otwarcia sieć przygotowała dla klientów specjalne promocje cenowe oraz szereg innych atrakcji i niespodzianek. Od 20 marca na odwiedzających czekają m.in. pokazy kulinarne z udziałem mistrzów kuchni oraz degustacje.

W Galerii Handlowej Sky Tower na powierzchni 30 tys. mkw. znajduje się 100 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych, a parking oferuje 1,5 tys. miejsc. W samym Sky Tower znajduje się również 27 tys. mkw. biur i 231 apartamentów, dla których galeria handlowa stanowi zaplecze zakupowe, restauracyjne i rozrywkowe. Twórcą koncepcji powstania Sky Tower jest Leszek Czarnecki jeden z najbardziej znanych w Polsce i Europie biznesmenów: twórca i główny udziałowiec spółek LC Corp SA oraz Getin Holding SA.