CH Auchan Łomianki
CH Auchan Łomianki

Centrum Handlowe Auchan Łomianki rozszerza ofertę dla najmłodszych gości i ich rodziców. W gronie najemców podwarszawskiej galerii handlowej znalazł się sala zabaw dla dzieci Fiku-Miku. Do dyspozycji klientów są nowocześnie wyposażone miejsce zabaw dla dzieci oraz minikawiarnia, w której rodzice mogą obserwować bawiące się pociechy.

Sala zabaw dla dzieci Fiku-Miku została stworzona z myślą o najmłodszych gościach galerii handlowej. Mogą z niej korzystać dzieci w wieku do 12 lat. Główną atrakcją tego miejsca jest plac zabaw o powierzchni ponad 200 mkw. wyposażony w zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, miniścianki wspinaczkowe, tunele, ruchome mostki i wiele innych. Z kolei dla najmłodszych dzieci przygotowano kącik malucha. Sala zabaw Fiku-Miku zajmuje lokal o powierzchni 247 mkw.

Fiku-Miku w Centrum Handlowym Auchan Łomianki jest już trzecią salą zabaw tej marki w województwie mazowieckim. Dwie pozostałe działają w Warszawie na Pradze Południe.

Centrum Handlowe Auchan Łomianki zostało otwarte w 2012 roku. Immochan konsekwentnie rozszerza ofertę modową galerii, by była ona w pełni komplementarna i wpisywała się w potrzeby mieszkańców północnej części Warszawy i okolic.

Centrum Handlowe Auchan Łomianki mieści się przy Brukowej 25 w podwarszawskich Łomiankach. Klienci na 30 tys. mkw. powierzchni handlowej mają do dyspozycji blisko 100 sklepów znanych i wiodących na rynku marek. Wśród nich znajdują się m.in. H&M, Smyk, Reserved, Mohito, C&A, Home&You, Sephora, Apart, Kruk, Camaieu, CCC, Wojas, Ryłko, Symbiosis, Centro, Kari, Vistula/Wólczanka, Bytom, Orsay, Promod, Calzedonia, Intimissimi, Yves Rocher, Inglot, Barakuda czy Empik. Centrum Handlowe posiada 1820 miejsc parkingowych, w tym 25 dla osób niepełnosprawnych.

Firma Immochan będzie wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014. Projekty firmy będzie można zobaczyć na stoisku 4.4. Więcej informacji nt. Forum znajduje się tutaj.