Dekada Nowy Targ
Dekada Nowy Targ

Butik – sieć sklepów z modą damską i młodzieżową – poszerzy grono najemców Dekady Nowy Targ. 8. z kolei centrum handlowe realizowane przez spółkę Dekada Realty zostanie otwarte już 25 marca.

Do grona najemców połączonej z dworcem autobusowym Dekady Nowy Targ dołączył Butik – polska sieć sklepów odzieżowych dla młodych kobiet. W salonie o powierzchni ponad 70 mkw. firma oferować będzie modną odzież utrzymaną w sportowej i casualowej stylistyce, a także szeroki wybór dodatków.

– Otwarcie salonu Butik w Dekadzie Nowy Targ jest podyktowane przede wszystkim znakomitą lokalizacją tego centrum handlowego. Dogodne usytuowanie Dekady w ścisłym centrum miasta oraz jej połączenie z dworcem autobusowym powoduje, że spodziewamy się stałego, wysokiego wskaźnika odwiedzalności zarówno w naszym salonie, jak i w całym obiekcie – mówi Monika Ścisłowicz, kierownik salonu i franczyzobiorca marki Butik.

Dekada Nowy Targ jest już niemal w całości wynajęta. – Na kilka dni przed otwarciem obiekt skomercjalizowany jest w 95 proc. Obecnie prowadzone są obiecujące rozmowy dotyczące wynajmu ostatnich wolnych lokali przez znane marki, których salony już niebawem uzupełnią ofertę Dekady Nowy Targ – mówi Radosław Gadomski, Commercial Director w BOIG Property Consulting.

Oprócz marki Butik ofertę obiektu tworzyć będzie także Tesco, CCC, Pepco, Rossmann, Apteka Ziko, sklep obuwniczy Szpila, salony sieci GSM – Play i Orange, a także liczne punkty usługowe.

–Zarówno dogodna lokalizacja, jak i zróżnicowana oferta handlowa Dekady Nowy Targ sprawią, że dotrzemy do klientów nie tylko z Nowego Targu i okolicznych gmin, ale także do ogromnej liczby turystów podróżujących po Podhalu – dodaje Aleksander Walczak, prezes Dekada Realty.

Dekada Nowy Targ będzie już 8. obiektem należącym do sieci centrów handlowych typu convenience budowanych przez spółkę Dekada Realty. Nowotarska Dekada to centrum handlowe typu strip mall zintegrowane z dworcem autobusowym, który skupia ofertę przewoźników regionalnych i ogólnopolskich.

Na powierzchni najmu 3380 mkw. zlokalizowanych zostanie 18 lokali handlowo-usługowych, a obiekt dysponować będzie parkingiem na 150 miejsc. Główną zaletą inwestycji jest lokalizacja w obrębie dużego skupiska ludności miejskiej, przy samym zjeździe z popularnej trasy nr 47 – „Zakopianki”, co gwarantuje dobre skomunikowanie zarówno dla klientów pieszych, jak i zmotoryzowanych. Swoim zasięgiem Dekada obejmie 150 tys. mieszkańców Nowego Targu i okolic.

W realizację inwestycji zaangażowane są spółki: BOIG Project Management, BOIG Tenants Coordination, BOIG Property Consulting oraz BOIG Marketing.