Cukiernia T.Deker
Cukiernia T.Deker, fot. T.Deker

Kawiarnia T.Deker, funkcjonująca w Galerii Rumia od kwietnia 2011 roku, przedłużyła umowę najmu z centrum handlowym zarządzanym przez firmę Upside Property Menagement.

Jak informuje zarządca obiektu, T.Deker pozostanie przez kolejne 2 lata w pierwotnym miejscu, w którym działał dotychczas, czyli na poziomie +1. T.Deker Patissier & Chocolatier to sieć cukierni założona przez Tomasza Dekera.

Kluczem do sukcesu sprzedaży oferowanych produktów przez markę są własne receptury oparte na naturalnych składnikach. Obecnie T.Deker jest najszybciej rozwijającą się siecią cukierni w regionie pomorskim. Na tę chwilę sieć tworzy 10 cukierni działających zarówno przy ulicach, jak i w centrach handlowych.

Jak już informowaliśmy, w ostatnich dniach Upside Property Management podpisała umowę najmu z kolejnym dużym najemcą w Galerii Rumia. W obiekcie zostanie otwarty market sieci Biedronka.

Sklep Biedronka zajmie powierzchnię ok. 1,2 tys. mkw. i znajdzie się na poziomie -1 obiektu. Nowy najemca zastąpi tym samym istniejące do tej pory delikatesy Delima. Niebawem w galerii zostaną otwarte także sklepy marek Jysk oraz KiK.

Galeria Rumia leży przy głównej trasie przejazdowej z Trójmiasta na Pomorze Zachodnie, blisko stacji SKM. Galeria Rumia ma ponad 40 tys. mkw. powierzchni całkowitej i oferuje klientom 460 miejsc parkingowych. W obiekcie znajdują się 3 poziomy handlowe. Do głównych najemców należą: Delima, C&A, Reserved, Multikino, Cubus, Cropp Town, Pepco, Rossmann i CCC.