Galeria Amber
Galeria Amber

20 marca br. w Kaliszu otwarto najnowszy obiekt handlowy w portfolio firmy Echo Investment. Otwarcie centrum handlowo-rozrywkowego Galeria Amber spotkało się z dużym zainteresowaniem mieszkańców. W ciągu pierwszego weekendu Galeria Amber zanotowała ponad 112 tys. wizyt.

Jak informuje inwestor, pierwszy weekend potwierdził sukces inwestycji obiektu. Najlepszym dniem okazała się niedziela, kiedy to klienci odwiedzili Galerię Amber ponad 31 tys. razy.

– Najemcy Galerii Amber, podobnie jak my, są bardzo zadowoleni z frekwencji i obrotów podczas weekendu otwarcia. Te liczby stanowią najlepsze potwierdzenie jakości tego projektu. Można symbolicznie powiedzieć, że w ciągu pierwszego weekendu nasz obiekt odwiedziło całe miasto, gdyż Kalisz liczy sobie około 103 tys. mieszkańców. Oczywiście oferta Galerii Amber, jako dużego centrum regionalnego, jest skierowana do mieszkańców całej aglomeracji kalisko-ostrowskiej – mówi dla Retailnet Marcin Materny, dyrektor Działu Centrów Handlowych Echo Investment.

Galeria Amber to trzykondygnacyjne centrum handlowo-rozrywkowe zlokalizowane w centrum Kalisza, w sąsiedztwie głównych dworców PKP i PKS, u zbiegu ul. Górnośląskiej i Trasy Bursztynowej. Powierzchnia przeznaczona pod wynajem to 33,5 tys. mkw. W obiekcie znajduje się 140 sklepów i punktów usługowych wraz z kawiarniami i restauracjami. Do dyspozycji klientów przewidziano około 1000 miejsc parkingowych.

Podczas wrześniowych targów Shopping Center Forum spółka Echo Investment zaprezentuje swoje projekty handlowe realizowane w Polsce i za granicą, w tym m.in. Galerię Sudecką w Jeleniej Górze i rozbudowę CHR Galaxy w Szczecinie. Szczegółowe informacje o projektach zostaną przedstawione podczas wrześniowych targów na stoisku 5.2. Firma jest też sponsorem After Party SCF 2014. Więcej szczegółów na temat Shopping Center Forum 2014 Fall Edition znajduje się TUTAJ.