Projekt w Starych Babicach
Projekt w Starych Babicach

Podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum spółka Peppercorn Properties zaprezentuje nowy projekt convenience shopping center, który powstanie w Babicach Nowych k. Warszawy, a także będzie kontynuować rozmowy dotyczące Pasażu Piaskowa Góra w Wałbrzychu oraz Pasażu Książęcego w Lubinie.

Spółka Peppercorn Properties we wrześniowej edycji Shopping Center Forum weźmie udział już kolejny raz. Uczestnicy Forum będą mogli też zapoznać się ze szczegółami wszystkich inwestycji tej firmy na stoisku nr 2.2.

– Nasza obecność na poprzednich konferencjach i targach organizowanych przez Evigo zaowocowała nawiązaniem współpracy z najemcami, jak również licznymi kontaktami z innymi partnerami biznesowymi – powiedziała Anna Wróblewska, Leasing Manager Peppercorn Properties.

– Zimowa edycja Shopping Center Forum 2014 po raz kolejny zakończyła się dla nas sukcesem. Liczba wystawców i uczestników była satysfakcjonująca i stanowi dowód na to, że sprawdza się forma konferencji. Wzbudziliśmy zainteresowanie naszymi projektami w gronie kluczowych najemców, czego wynikiem są podjęte negocjacje. Rozpoczęliśmy także proces komercjalizacji nowego projektu – Convenience Shopping Center, zlokalizowanego w podwarszawskich Starych Babicach, przy ul. Warszawskiej. Forum zasługuje na uznanie, biorąc pod uwagę nie tylko efekty biznesowe, ale także potencjał marketingowy tego przedsięwzięcia – powiedział podczas ostatniej rozmowy z Retailnet Darren Haines-Powell, prezes zarządu Peppercorn Properties sp. z o.o.

Peppercorn Properties to firma zarządzana jest przez grupę profesjonalistów, posiadających ponad 20-letnie doświadczenie w branży nieruchomości. Firma zajmuje się pozyskiwaniem gruntów na terenie całego kraju pod nowe inwestycje komercyjne. Działalność opiera się na budowaniu parków handlowych tylu convenience shopping center. Bardzo istotne dla firmy jest dobranie optymalnego tenant mixu, aby kupujący mógł zrealizować swoje podstawowe, codzienne potrzeby zakupowe.

Peppercorn Properties pozyskuje grunty w średnich miastach powyżej 120 tys. mieszkańców, ale widzi też duży potencjał w mniejszych miejscowościach nawet już od 20–30 tys. mieszkańców.

Więcej szczegółów na temat SCF 2014 Fall Edition znajduje się TUTAJ.