E-sklep Primamoda
E-sklep Primamoda

– Sklep internetowy jest jednym z kanałów sprzedaży, jaki planujemy rozwijać zgodnie z aktualnie panującymi tendencjami w branży na świecie. Wkrótce zostanie zaprezentowana nowa odsłona naszego portalu www, RI oraz bloga PrimaModa. W zasadzie większość funkcjonalności będzie gotowa do uruchomienia w tym momencie, ale z uwagi na zbliżające się zmiany w prawie, jakie mają zacząć obowiązywać w najbliższych miesiącach, rozważamy start dopiero po tym okresie – powiedział redakcji Retailnet Piotr Miednik, dyrektor finansowy Prima Moda SA.

– E-sklep PrimaModa będzie posiadał co najmniej taką ofertę jak sklepy stacjonarne, ale jest to idealny kanał do testowania nowych produktów, dotychczas niewystępujących w ofercie.

– Nowa strona marki PrimaModa będzie zrealizowana w technologii RWD, także każdy użytkownik będzie mógł z niej skorzystać na dowolnym urządzeniu, również mobilnym (tablety, smartfony), a w przyszłości zrobić przez te urządzenia zakupy. Klienci jak najbardziej będą mieli możliwość odbioru towaru w sklepie stacjonarnym, ale szczegóły techniczne podamy w momencie startu sklepu internetowego – dodał Piotr Miednik.

Prima Moda SA jest obecna na rynku obuwniczym od początku lat 90. Sklepy sieci oferują obuwie damskie, męskie, torebki, środki konserwacji do obuwia, galanterię skórzaną. Firma w 2006 roku została przekształcona ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w spółkę akcyjną z siedzibą we Wrocławiu. Prima Moda SA w listopadzie 2007 roku zadebiutowała na GPW w Warszawie. Prima Moda SA na koniec IV kw. posiadała 37 salonów własnych w centrach i galeriach handlowych.