Sklep RTV Euro AGD
Sklep RTV Euro AGD

W marcu RTV Euro AGD otworzył w Polsce 5 nowych salonów: w Tomaszowie Mazowieckim, Lublinie, Kaliszu, Radomsku i Siedlcach. RTV Euro AGD nadal rozwija swoją sieć sklepów, w roku 2014 na otwarcie czekają kolejne salony, a niektóre z istniejących placówek przejdą modernizację.

W pierwszym półroczu RTV Euro AGD planuje otworzyć 9 sklepów – 5 otwarto już w marcu. 4 z nich zlokalizowane zostały w centrach handlowych; w Atrium Felicity Center w Lublinie, w Galerii Amber w Kaliszu, w Era Park w Radomsku oraz w centrum handlowym w Siedlcach, a jeden wolnostojący obiekt znalazł się w Tomaszowie Mazowieckim. W ten sposób RTV Euro AGD posiada już 211 placówek w 120 miastach Polski.

– Konsekwentnie realizujemy naszą politykę rozwoju, dlatego w roku 2014 zaplanowaliśmy otwarcia nowych sklepów oraz modernizację istniejących już placówek. Staramy się, aby nasza oferta była dostępna dla jak największej rzeszy klientów dlatego nasze kolejne otwarcia planujemy w miastach, w których już istniejemy, a także w takich, gdzie jeszcze nie ma sklepów naszej sieci. Jednym ze znaczących impulsów dla otwierania nowych punków jest stale rozwijająca się sieć galerii i centów handlowych, w których obecność naszej oferty to standard – powiedział Tomasz Siedlecki, dyrektor ds. marketingu RTV Euro AGD

RTV Euro AGD jest największą ogólnopolską wyspecjalizowaną siecią detaliczną oferującą sprzęt audio-wideo, gospodarstwa domowego, laptopy i inny sprzęt komputerowy, telekomunikacyjny, fotograficzny oraz akcesoria. Firma oferuje też wiele usług związanych ze sprzedażą (dostawy, raty, rozszerzenie gwarancji czy montaż) oraz możliwość zakupu sprzętu w 211 salonach sprzedaży, a także przez telefon lub przez internet za pomocą sklepu online www.euro.com.pl.