Salon Unisono
Salon Unisono

W najbliższą sobotę – 29 marca 2014 roku – nastąpi otwarcie salonu Unisono w Factory Kraków. Salon zajmie powierzchnię ponad 125 mkw. Będzie to już 6. outletowy sklep marki. Pozostałe salony outletowe znajdują się w: Fashion House Piaseczno, Ptak Outlet, Factory Annopol, Factory Poznań i Factory Wrocław.

W asortymencie salonu znajdziemy kolekcje z poprzednich sezonów oraz końcówki serii, z co najmniej 30-proc. zniżką od ceny regularnej.

Unisono jest obecne na rynku od 2008 roku. Firmowe salony znajdują się na terenie całej Polski, w największych galeriach handlowych. Razem z salonami w centrach outeltowych funkcjonują 24 salony Unisono. Marka prowadzi także sklep internetowy www.unisono.eu. Kolekcje Unisono są projektowane i szyte we Włoszech. Krótkie serie i częste dostawy stwarzają możliwość komponowania ciekawych połączeń i zapewniają różnorodną kolekcję. Ubrania marki Unisono są skierowane dla kobiet.

Właścicielem marki Unisono jest firma I.O.Venezia sp.j., która w swoim portfolio posiada również brand Venezia. Łącznie posiada 90 sklepów, tj. ponad 10 tys. mkw. powierzchni handlowej. Venezia oferuje obuwie oraz torebki. Firma I.O.Venezia sp.j. działa od 1996 roku.

Przypomnijmy: sieć Venezia, którą aktualnie tworzy 66 salonów zlokalizowanych na terenie całego kraju, planuje otwarcie nowych lokali w centrach i galeriach handlowych mających potencjał wzrostowy. W ubiegłym roku spółka I.O. Venezia sp.j. właściciel marki Venezia oddała do użytku 3 salony sprzedaży: w Katowicach (Galeria Katowicka) i Warszawie (CH Wileńska oraz Factory Annopol).