Galeria Leszno
Galeria Leszno

Wraz z początkiem kwietnia do Galerii Leszno zawitają ekskluzywne marki modowe: Armani Jeans, Patrizia Pepe, GUESS, Axara i TWIN-SET. Będzie je można znaleźć w sklepie Boutique Marlen Fashion, który otworzy się na poziomie +1 centrum handlowego, naprzeciwko salonu Pierre Cardin. Nowy butik zajmie powierzchnię 76 metrów kwadratowych.

– Galeria Leszno to centrum handlowo-rozrywkowe oferujące m.in. szeroki wybór popularnych marek odzieżowych. Dzięki otwarciu Boutique Marlen Fashion mieszkańcy Leszna będą mieli dostęp do znanych na całym świecie luksusowych marek modowych, do tej pory nieobecnych w mieście – powiedział Michał Masztakowski, dyrektor ds. leasingu i rozwoju Master Management Group, firmy zarządzającej Galerią Leszno.

Boutique Marlen Fashion nie jest jedynym nowym najemcą Galerii Leszno. Niedawno w centrum handlowym otworzył się bar BoBoQ oferujący różne rodzaje coraz bardziej popularnej w Polsce herbaty bąbelkowej (bubble tea). Oprócz herbaty klienci mają do wyboru napoje mleczne i jogurtowe połączone z kuleczkami tapioki. Lokal o powierzchni 35 mkw. znajduje się na poziomie +1.

Galeria Leszno to nowoczesny kompleks handlowy w mieście i regionie, o łącznej powierzchni najmu 32,5 tys. mkw., posiadający doskonałą lokalizację w południowej części Leszna, bezpośrednio przy trasie Wrocław – Poznań. W galerii mieści się supermarket Intermarché i market budowlany Praktiker, a także 75 sklepów znanych polskich i międzynarodowych marek, w tym m.in.: H&M, C&A, New Yorker, Stradivarius, Deichmann, Smyk, Douglas, Reserved, Rossmann, Media Expert, Empik i wiele innych. W centrum znajdują się liczne kawiarnie i restauracje, klub fitness oraz kino Cinema 3D, pierwsze w mieście nowoczesne kino wieloekranowe.

King’s Street Retail to platforma grupująca wysokiej jakości polskie centra handlowe charakteryzujące się dobrą lokalizacją, zdywersyfikowanym portfelem renomowanych marek, wysoką frekwencją odwiedzających oraz perspektywami dalszego rozwoju. Właścicielem King’s Street Retail jest Blackstone, który także zarządza jego aktywami. Do portfela King’s Street Retail należą obecnie: Magnolia Park we Wrocławiu, Galeria Twierdza Kłodzko, Galeria Twierdza w Zamościu, Galeria Pestka w Poznaniu, Wzorcownia Włocławek, Galeria Tęcza w Kaliszu oraz Galeria Leszno.

Master Management Group jest polską firmą zarządzającą i inwestującą w nieruchomości handlowe, która obecnie zarządza łącznie ponad 300 tys. mkw. powierzchni handlowej.

Master Management Group jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014. Spółka zaprezentuje swoje projekty na stoisku 5.1