Wizualizacja marcredo Galeria Głogów
Wizualizacja marcredo Galeria Głogów

Znamy przybliżone terminy otwarcia i realizacji nowych obiektów handlowych realizowanych przez firmę elbfonds Development. Planowane rozpoczęcie inwestycji marcredo Galeria Głogów to I połowa 2014 roku. Z kolei otwarcie innego obiektu znajdującego się w portfolio dewelopera – marcredo Center Piekary Śląskie, planowane przewidziano na III kw. 2014 roku

marcredo Galeria Głogów będzie centrum handlowym z silnymi najemcami strategicznymi, zagranicznymi sieciami handlowymi oraz sklepami lokalnych przedsiębiorców. Jak informuje firma, wśród najemców pojawią się: supermarket spożywczy, sklepy odzieżowe i wiele innych. marcredo Galeria Głogów o powierzchni najmu ok. 28 tys. mkw. powstanie przy skrzyżowaniu ul. Sikorskiego i ul. Wojska Polskiego. Do dyspozycji klientów zostanie oddanych ponad 900 miejsc parkingowych.

Z kolei marcredo Center Piekary Śląskie będzie oferować klientom znane na rynku marki oraz sklepy lokalnych przedsiębiorców. Wśród najemców pojawią się: supermarket spożywczy Intermarché, market budowlany Bricomarché, sklep z elektroniką użytkową Avans, sklepy odzieżowe i obuwnicze, drogeria, gastronomia. marcredo Center Piekary Śląskie o łącznej powierzchni całkowitej ok. 8520 mkw. (powierzchnia najmu 8 tys. mkw.) powstanie przy skrzyżowaniu ul. Karola Miarki i drogi wojewódzkiej nr 911, w pobliżu zjazdu z autostrady A4. Do dyspozycji klientów zostanie oddanych ponad 260 miejsc parkingowych. Planowane otwarcie centrum przewidziano na III kw. 2014 roku.

elbfonds Development sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest spółką deweloperską, obsługującą i wspierającą wszystkie realizowane przez spółki grupy elbfonds, przedsięwzięcia inwestycyjne w sektorze nieruchomości komercyjnych. Jest częścią grupy elbfonds z Hamburga, która od 2006 roku realizuje swoje cele, osiągając wiodącą pozycję na rynku wśród zamkniętych funduszy nieruchomościowych, koncentrujących swoje inwestycje w Polsce.

elbfonds Development po raz kolejny będzie wystawcą Shopping Center Forum. Podczas jesiennej edycji Forum spółka zaprezentuje obiekty handlowe na stoisku 5.5.