Gemini Park Bielsko-Biała
Gemini Park Bielsko-Biała

Do grona najemców Gemini Park Bielsko-Biała dołączy międzynarodowa marka obuwnicza Bata. Będzie to jedyny salon tej sieci funkcjonujący w Bielsku-Białej.

Bata – czeska marka obuwnicza o ponad 100-letniej tradycji, w kwietniu 2014 roku otworzy swój salon w rozbudowanym Gemini Park Bielsko-Biała. W lokalu o powierzchni blisko 300 mkw. firma oferować będzie obuwie damskie, męskie, młodzieżowe i dziecięce. Ponadto oferta marki obejmie także akcesoria: torebki, teczki, odzież skórzaną, paski, portfele oraz środki do konserwacji i pielęgnacji obuwia.

– Bata zdecydowała się powrócić do Bielska-Białej po prawie 2 latach nieobecności, ponieważ na tym terenie jesteśmy bardzo dobrze rozpoznawalną marką. Nieprzypadkowo rozpoczynamy odbudowę naszej sieci sklepów właśnie od Bielska-Białej i od Gemini Park, licząc,  iż nasza oferta spotka się z akceptacją klientów oraz przyczyni się do sukcesu zarówno Bata Poland, jak i Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park – mówi Anna Uszyńska, dyrektor finansowy spółki Bata Poland.

Salon marki Bata będzie stanowił uzupełnienie segmentu obuwniczego w rozbudowanym Gemini Park Bielsko-Biała, w którym znajdą się także takie brandy, jak m.in. Venezia, Wojas, Ryłko, Kazar, Ecco, Conhpol czy CCC.

Oferta Gemini Park Bielsko-Biała, jak poinformował zarząd obiektu, stale się powiększa. Sektor modowy obiektu w ostatnim czasie poszerzony został m.in. przez Taboo – polską markę odzieżową, której nowy sklep klienci mogą odwiedzać od 15 marca. W salonie o powierzchni blisko 60 mkw. znajduje się wysokiej jakości odzież dla kobiet preferujących elegancki styl i wygodę. Uzupełnieniem kolekcji są dodatki, m.in. torby, paski, szaliki czy biżuteria.

Obecnie Gemini Park Bielsko-Biała to ponad 80 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych usytuowanych na ponad 27 tys. mkw. Po rozbudowie obiekt będzie posiadał jedną z największych powierzchni w regionie – ponad 40 tys. mkw. GLA, a grono najemców powiększy się o 40 lokali. Nowa powierzchnia będzie stanowiła całość z dotychczasowym budynkiem i zostanie wykorzystana na dopełnienie oferty modowej oraz usługowej.

Otwarcie rozbudowanego Gemini Park Bielsko-Biała odbędzie się 9 kwietnia 2014 roku.

Za wynajem Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą centrum.

Gemini Park Bielsko-Biała będzie jednym z projektów, które Gemini Holdings zaprezentuje podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition przy stoisku 4.6/4.7. Forum odbędzie się 17–18 września 2014 roku w Warszawie. Więcej informacji o Forum TUTAJ.